Wpis z mikrobloga

  • 0
@m4rio nie lubię oglądać na tych stronkach, na laptopie nie oglądam, na tv nie da się walczyć z reklamami.
A tutaj mam najwyższą dostępną jakość, pobieram raz i daje na nasa.
Szkoda że Disney blokuje konto na 24h jak wykryje zbyt dużą aktywność więc trzeba pobierać po 1 sezonie dziennie.
  • 1
@m4rio od jakiegoś czasu zbieram seriale i jednak wolę mieć wszystko pobrane mimo że nas 4tb swoje kosztował.
Czasami trafi perełka typu Ed Edd i Eddy w wersji upscaled AI 4k której próżno szukać gdziekowielwiek.
Z chęcią bym nawet udostępnił gdzieś z podmienioną ścieżką na polską ale uploadowanie kilkuset gigabajtów to za dużo :D
  • 0
@simon999 tak, jakoś ostatnio nikt nie zdołał mi pomóc z serialem scrubs czy jak poznałem waszą matkę.
Co z tego że jest to na torrentach jak są to zamknięte grupy z często prędkością pobierania rodem z 2007 roku.

Zaplacilem 8 chf za miesiąc Disneya i mam dostęp do wszystkiego czego potrzebuje czyli wszystkie sezony simpsonow, American dad i pochodnych, seriale lost, HIMYM, scrubs, Futurama itd mogę pobierać w takiej rozdzielczości jaka mi
@open_or_die: nie wiem, nie widziałem tych postów niemniej nie mialem jeszcze problemu ze ściągnięciem jakiegoś serialu w fhd z torrentow i na prędkości tez raczej nie ma co narzekac. Ale fakt ze nie zwracam uwagi na inne ścieżki językowe niz oryginalne, więc jak Ty lektora sciagasz to moze o faktycznie lepsza opcja
No i mimo wszystko trzena zapłacić, nie chodzi ofc o 8chf tylko o zasady :p
  • 0
@simon999 ogólnie też nie szalałbym z pobieraniem kilku terabajtów danych przez torrenty w Szwajcarii, mimo że oficjalnie nie mają nic do piractwa to jednak się cykam. Taki serial lost w fullhd z max birate to ~2.5 gb na odcinek czyli ~400 GB na wszystkie sezony jeśli policzy się taka samą jakość.

8 chf to mała kwota za bazę filmów i wygodę pobierania. Z innych serwisów też można ciągnąć nawet i za darmo
perełka typu Ed Edd i Eddy w wersji upscaled AI 4k


@open_or_die: Aż to sobie pobrałem, żeby sprawdzić (na torrentleech ktoś wrzucił, chociaż zmniejszone do 1080p) ale kiepsko to wygląda. Kolory takie inne i coś dziwnego się stało z tym efektem "boiling line".