Wpis z mikrobloga

@Plamka84: znam młodzież, która wysyła mi czasem swoje memy. Znak wodny tiktoka pochodzi chyba z tiktoka, co nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°) A wykop, ło panie, w internecie już wszystko zniszczone i nie ma gdzie siedzieć, sama patologia i propaganda, bywam tu z nostalgii.
@eggdog: absolutnie nie rozumiem co ten memesek ma do tiktoka. Rzadko tam przebywam ale często, gęsto widzę również na wypoku rzeczy pobrane z Tiktoka, wrzucone na Streamable.

Ugabuga mózgowe wygląda wtedy tak:
Śmieszny filmik ze streamable z logiem Tiktoka: hahshahahah #!$%@? mati jak śmiesznie nie szczymie
Ten sam śmieszny filmik jako link do Tiktoka: #!$%@? #!$%@? MI Z TYM GÓWNEM Z TEGO PORTALU _

@masz_fajne_donice

ile masz lat hakeryku


Dużo ale
Pobierz hakeryk2 - @eggdog: absolutnie nie rozumiem co ten memesek ma do tiktoka. Rzadko tam ...
źródło: obraz_2023-12-04_152652028
@hakeryk2: a skojarzyło mi się z tiktokiem przez to co wyżej napisałam i stąd wspomniałam o tiktoku. A to co opisałeś to z jednej strony śmieszne zjawisko, ale tak naprawdę to nic dziwnego, wokół tiktoka jest pełno kontrowersji, Chiny wypuściły tę apkę w świat, żeby szpiegować i programować ludzi. Nic dziwnego, że ludzie nie chcą wchodzić na ten portal, ale nie mają nic przeciwko obejrzeniu samego filmiku. Chociaż jak myślę o