Wpis z mikrobloga

Zawsze mnie #!$%@? jak samozwańczy spece od starożytnych kosmitów opierają swoje twierdzenia na opisach z biblii i innych starożytnych ksiąg o wątpliwej wiarygodności. Tak jakby ich treść faktycznie stanowiła prawdę objawioną. To tak jakby ktoś budował swój światopogląd w oparciu o wierzenia jakiegoś randomowego afrykańskiego plemienia uzbrojonego w dzidy.

#gimboateizm #ateizm #religia #wiara #kosmici #ufo #ufonapowaznie #katolicyzm #takaprawda
  • 30
W Biblii masz też opis gadającego osła, idąc twoim tokiem rozumowania to jest to dowód na istnienie osła ze Shreka ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Serpentens: Fajnie zrównałeś historyczną książke do bajki!! (ʘʘ) I idąc twoim tokiem rozumowania to radze nie tracić czasu na coś co przerasta twoje zdolności Logiczno Poznawcze i wrócił do netflixa czy tam innego disnej czanel ( ͡° ͜
StaszekGGG - >W Biblii masz też opis gadającego osła, idąc twoim tokiem rozumowania t...
@StaszekGGG: Właśnie też się nad tym zastanawiałem, w którym miejscu jest ten gadający osioł. Sprawdziłem, że chodzi o oślicę, na której poruszał się prorok Baalam.

Cóż, mój komentarz jest taki, że jak ktoś nie wierzy w Boga, to będzie to dla niego głupstwem, ale dla wierzących to jeden z wielu przejawów Jego działania. I tyle w zasadzie na ten temat.
@Serpentens: Fakt że biblia to zbiór historii np Wielka powóź jest zaczerpnięta od Sumerów! A ten osioł to nie bóg!?? A przeczytałeś Stary Testament!! I co powiesz o Anunaki!!?? I co Powiesz Karahan Tepe!!?? I co powiesz o rzekomej lokacji Atlantydy!! (σ ͜ʖσ)
StaszekGGG - @Serpentens: Fakt że biblia to zbiór historii np Wielka powóź jest zacze...
@StaszekGGG: Oczywiście że przeczytałem stary testament, to jest jakieś 70% objętości całej biblii, problem z nim jest taki że poza księgami historycznymi które opisują głównie wojny Izraelitów z plemionami kananejskimi i okresy niewoli Perskiej, Greckiej i Babilońskiej pozostałą część stanowią księgi prorockie które pisane są tak niejasno i pozostawiają tak ogromne pole do interpretacji że można z nich wyciągnąć co tylko chcesz zgodnie z efektem potwierdzenia. Chcesz mieć UFO? Masz UFO,
@Kopytnik_1: Ok, zakład Pascala, zastanówmy się. Załóżmy że Bóg istnieje, teraz pytanie który? Który z 5 tysięcy znanych nam Bogów i dlaczego właśnie ten? Zakładając istnienie jednego automatycznie odrzucamy istnienie pozostałych. Albo istnieje Bóg chrześcijański albo Zeus, Odyn albo Sziwa, żaden nie ma tutaj pierwszeństwa do istnienia. A co jeżeli prawdziwy Bóg jeszcze się nie objawił w żadnej z religii? Wtedy możliwości jest nieskończenie wiele, równie dobrze może się okazać że
@Serpentens: Aha czyli #!$%@? z tym że są jakieś Sumeryjskie ruiny w Iraku Iranie! Czy choćby odnalezione posągi Gilgamesza i inne gigantyczne szkielety to są #!$%@? warte artefakty (ʘʘ) Albo kto to był Nihilim!? Bo w bibli piszalo fantastyke (ʘʘ) Jak chcesz dobrej dyskusji to polecam skontaktować się z twórcą tego kanału co ci podesłałem Kosmiczne Opowieści! To jest chyba jedyna godna osoba
@StaszekGGG Kojarzę ten kanał i czasami go oglądam. Te gigantyczne szkielety nie są oficjalnie potwierdzone, a ich zdjecia z neta to kiepski fotomontaż, chociaż fajnie jakby to była prawda bo świat był by ciekawszy.
Poza tym a co mają sumeryjskie ruiny do prawdziwości biblii? I nie "Nihilim" tylko "Nefilim"

To prosze powiedz mi jeszcze czy Bóg był miłosierny dla ludzi ( ͡° ͜ʖ ͡° )
@Serpentens: To mówisx że jesteś Specjalistą od Fejkowych Zdjęć Gigantów Hmmmm mów mi jeszcze (ʘʘ)

Jak twierdzisz że nic nie mają wspólnego te historie 7 baśni z Sumerami to OK

Odsyłam do tego kanału
To mówisz mi że jesteś Specjalistą od Fejkowych Zdjęć Gigantów z Internetu (ʘʘ)

Jak twierdzisz że Biblia nie ma nic wspólnego z Sumerami to OK( ͡ ͜ʖ ͡)

Mów mi jeszcze (σ ͜ʖσ)

A ty musisz zapytać kolege Kosmiczne Opowieści ( )