Wpis z mikrobloga

daliście sobie wmówić, że tolerancja degeneracji jest dobra

Poza tym świecenie golizną niesie za sobą konsekwencje dla moralności człowieka

tolerancja degeneracji?

Takie gadanie się zazwyczaj kończy, kiedy ktoś ma córkę. A jak się nie kończy, to świadczy o jakiejś głębokiej patologii intelektualnej

tolerancyjni dla kogoś kto świeci psiochą za hajs?


Jprdl co jest z wami nie tak xDDD

@dezinformacyjna_agentura: @zgubiles_sie_jelonku: @patryk_66: @eggdog:
@Chodtok: lol, jak nic nie zrozumiałeś z mojego komentarza, to jak ktoś z internetu ma ci wytłumaczyć o co chodzi? XD Szkoda strzępić ryja. Ani ty nic pewnie z tego nie wyciągniesz, ani ja ni nikt z komentarzy nic na tym nie zyska. Można się rozejść.
ale że czego nie zrozumiałem niby?

daliście sobie wmówić, że tolerancja degeneracji jest dobra


tego że nazywasz świecenie dupskiem degeneracją?

Przez takich jak wy dzieciaki myślą, że wysyłanie nudesów to nic złego i tym chętniej popełniają takie głupoty


tego że nazywasz nudesy czymś złym i głupim?

Poza tym świecenie golizną niesie za sobą konsekwencje dla moralności człowieka


tego że wg cb świecenie (swoim) dupskiem ma cokolwiek wspólnego z
@Chodtok: ładnie omijasz resztę mojego komentarza i serio łądnie masz sprany mózg. Nie wiem czy ci bardziej polecać psychiatrę, czy egzorcystę. Tak jak mówią dzieciaki, idź dotknij trawy.
no i co niby takiego mądrego jest w reszcie twojego komentarza i co zmienia we fragmentach do których się odniosłem?
widzę tam tylko jakieś urojenia o niszczeniu psychiki i chlip chlip chcę sex ale wyzwolone julki!!!! xD
ale ok odniosę się jeszcze do jednego

gdzie bliski młodzik ma dowolnego rodzaju kłopoty przez wysyłanie nudesów


otusz niespodzianka niespodzianka:
wszelkie kłopoty związanie ze świeceniem (własnym) dupskiem biorą się z tego że takie kato-wazony jak
@Chodtok: moralnosc chłopcze to ogol zasad i norm które są pozytywnie postrzegane w społeczeństwie. Ciężka praca, honor, zaradność. Bycie internetową dziwk4 nijak się nke wpisuje w kanon morlanosci.
No i to ku4w4, że dla mnie ktoś kto sprzedaje ciało jest niżej w hierarchi niż żul spod bi3dry.