Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jestem facetem i mam duże kompleksy na punkcie swoich bioder - mam wcięcie w biodrach jak laska normalnie. Nie jestem gruby, BMI totalnie w normie chociaż trochę tłuszczu na ciele jest wiadomo - w zasadzie jestem skinny fat obecnie ale nawet gdy nie byłem i byłem strasznie chudy to to wcięcie było widoczne, chodzenie na siłownie też z nim nie pomogło.
Mam 2 pytania:
1. bardziej do #rozowepaski jak kobiety na to patrzą w ogóle? Zwracają na to jakąś większą uwagę?
2. czy da się w ogóle coś z tym zrobić skoro to wcięcie jest wyraźnie widoczne nawet gdy jestem mega szczupły?

myślałem w ogóle, żeby zrobić sobie jakieś badanie hormonów bo mam też lekka ginekomastię chyba i spore problemy z trądzikiem mimo tego, że mam już 28 lat, na dermatologów już trochę siana wydałem ale jedyny lek, który mi pomagał(izotek) obecnie jest dla mnie niedostępny bo leczę się psychiatrycznie a to wyklucza używanie go.

#mirkokoksy #zdrowie #przegryw #silownia



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 4
@mirko_anonim: diagnostyka gino nie polega na badaniu hormonów a sprawdzeniu na USG czy coś się dzieje. Co innego leczenie i profilaktyka.
Z kolei na takie wcięcie, jak opisujesz, to pomóc może wzrost masy ciała, w domyśle zyskanie dużo mięsa. Nawet jak takie wcięcie zostanie, to absolutnie nie będzie to zwracać niczyjej uwagi.
@mirko_anonim
1. Zakładam, że masz na myśli wcięcie w talii, a nie w biodrach (opcjonalnie po prostu szerokie biodra). Jako różowa nigdy nie zwracałam na to uwagi.

Hormony możesz przebadać, przynajmniej będziesz miał spokój jeśli nic nie wyjdzie, albo podejmujesz kierunkowe działanie.

✨️ Autor wpisu (OP): @xentropia

1. Zakładam, że masz na myśli wcięcie w talii, a nie w biodrach (opcjonalnie po prostu szerokie biodra). Jako różowa nigdy nie zwracałam na to uwagi.


tak chodzi o wcięcie w talii bardzo wyraźne

co rozumiesz przez "izotek pomagał"? Mam nadzieję, że byłeś prowadzony przez lekarza bo to nie jest coś co można sobie doraźnie łykać, tylko trzeba przejść kurację od początku do końca


oczywiście, przez