Wpis z mikrobloga

Uważajcie na TMS, tu lekarz mówi że od tego rośnie mózg i pokazują skany mózgu przed i po, duży mózg może być problemem, bo za dużo się myśli, oni niby mówią że duży mózg to brak depresji ale ja jestem sceptyczny. Ja myślę, że im mniejszy mózg tym człowiek głupszy, a im głupszy tym mniej strachliwy, a oni mówią że stymulacja elektryczna daje duży skok bndf i innej chemii przez którą jest ta wada że mózg rośnie w miejscu stymulacji.

#przegryw #neurobiologia #neurologia #medycyna #psychiatria #depresja #nerwica
enyel - Uważajcie na TMS, tu lekarz mówi że od tego rośnie mózg i pokazują skany mózg...
  • 3
  • 1
Mówi że potrzeba 3, 4 tygodni więc jeżeli krócej was rażą to uciekajcie bo mózg może za bardzo urosnąć. I nie spacerujcie w trakcie 4 tygodniowej terapii ani nie odżywiajcie się dobrze, nie suplementujci wit d omegi 3 bo nie ma takiej czaszki żeby pomieściła ten przerost. Przerost nigdy nie jest dobry i nie jest to normalne ani naturalne.
  • 1
I uważajcie, bo to ponoć najnowsza nauka psychiatryczna która dopiero teraz wchodzi do polski, a ja myślę że to świat był zacofany a polska miała jakieś powody by nie leczyć tms. Teraz pewnie jakaś kasa poszła pod stołem i dlatego taka popularność tms niby w ogóle bez skutków ubocznych w przeciwieństwie do elektrowstrząsów, ale ja jestem sceptyczny.
I niby na nfz a korzyści lepsze od ketaminy bo długotrwałe, ale nie wierzcie im...
  • 0
Uwaga! Nieużywany czy niedokarmiony mięsień wcale nie potrzebuje odbudowy! Niby mówią że mózg reaguje też na dokarmianie relacjami, przytulasami inaczej nie rośnie, ale to ściema. Samotność wcale nie powoduje niekorzystnych zmian w mózgu! To spisek systemu żebyśmy byli grzeczni i posłuszni, i współpracowali z innymi zombie też urobionymi przez matrix.