Wpis z mikrobloga

Człowiek wstaje o 6 w niedzielę jedzie na parking pod magnolie żeby bezpiecznie podszkolić się w jeździe na śniegu, a okazuje się, że to jedyne miejsce we #wroclaw odśnieżone :)

No dobra to lecę pod stadion, a tam straż miejska przy wjeździe. No, żeś kurka ale zapytać nie zaszkodzi może pozwolą ;) Okazało się, że pilnują, żeby tiry nie parkowały bo dzisiaj mecz jest :)

Pośmigane 1h, człowiek zadowolony umiejętności podszkolone :)

#snieg #zima #auto
Pobierz lubiedzemtruskawkowy - Człowiek wstaje o 6 w niedzielę jedzie na parking pod magnolie...
źródło: 1000001267
  • 30
@Zgrywajac_twardziela: Nawet parkingi przy większych fabrykach gdzie można było się poślizgać też sobie porobili strefy ruchu. Kiedyś mnie tak pogonił cieć że mu się ślizgam po parkingu i zaczął robić zdjęcia tablic rejestracyjnych. Machnąłem od tego czasu ręką bo szkoda mi nerwów. Z drugiej strony nie dziwi mnie to bo pewnie zimą jak spadnie śnieg mają w ciągu dnia kilkunastu takich co to sobie szaleją a raz na jakiś czas ktoś
@uzytkownik2560: Po fakcie to chyba łatwo się wymigać bo powiesz, że nie wiesz kto prowadził i umorzonko, ale faktycznie trzeba mieć się na baczności, jak te znaki są. Aż muszę zwrócić na to uwagę czy na pobliskich parkingach się nie pojawiły takie, bo bym sobie głowę dał uciąć że ich tam nie ma, ale po tym co zapostowałeś już pewności nie mam xD