Wpis z mikrobloga

Człowiek wstaje o 6 w niedzielę jedzie na parking pod magnolie żeby bezpiecznie podszkolić się w jeździe na śniegu, a okazuje się, że to jedyne miejsce we #wroclaw odśnieżone :)

No dobra to lecę pod stadion, a tam straż miejska przy wjeździe. No, żeś kurka ale zapytać nie zaszkodzi może pozwolą ;) Okazało się, że pilnują, żeby tiry nie parkowały bo dzisiaj mecz jest :)

Pośmigane 1h, człowiek zadowolony umiejętności podszkolone :)

#snieg #zima #auto
lubiedzemtruskawkowy - Człowiek wstaje o 6 w niedzielę jedzie na parking pod magnolie...

źródło: 1000001267

Pobierz
  • 32
@lubie_dzem_truskawkowy: Ostatnio była jakaś reklama w Gazecie Wrocławskiej. Reklama Nabrzeża Janówek. Wspaniała reklama.

Podali, że ktoś latał E39, wpadł do Odry, że jest to częste miejsce takich spotkań, że policja nie może wystawić mandatu i wrzucili pinezkę na mapie.

Po takiej reklamie to nawet w tej dupie już pewnie pilnują. Ale reklama wspaniała.
@lubie_dzem_truskawkowy @Zarzutkkake @sti24evo @robertx
Takie ćwiczenie poślizgów na parkingach to se w dupę możecie wsadzić.
Jaką macie prędkość? Pewnie góra 30-40 km/h?
Przy tych prędkościach każdy samochód będzie do opanowania przez byle amatora.

Wprowadźcie sobie samochód w poślizg przy prędkościach powyżej 80 km/h, albo jedźcie na kurs, gdzie jest samochód "z kółkami od wózka z marketu" i okaże się, że macie zerowe umiejętności.
@epicentrum_chaosu: Byłem na szkoleniu, każdy był przekonany że potrafi samochód opanować przy tych 30-40 a jak dostawali na płycie poślizgowej strzała na szarpaku w tylną oś NIKT (ja też!) nie potrafił poprawnie kontry założyć. Tak że tego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
a jak dostawali na płycie poślizgowej strzała na szarpaku w tylną oś NIKT (ja też!) nie potrafił poprawnie kontry założyć. Tak że tego ( ͡°


@robertx: ciekawe, bo ja przez caly weekend szlifowalem (wlasnie na takim szkoleniu, na plycie) tylko opanowanie podsterownosci. Nadsterownosci sie nauczylem wlasnie na osniezonych parkingach w moim e39