Wpis z mikrobloga

kto by się spodziewał śniegu w grudniu


@humpf: żodyn, chociaż ja musze przyznać zwlekałem z wymianą opon po przeczytaniu na początku listopada prognoz, że ma nie być zimy, a jak już sie ogarnąłem żeby się umówić to mam termin w grudniu i nie wiem czy na letnich dojade do warsztatu
wymieniac w pazdzierniku


@AlexR: jakby wszyscy ci co wymieniają z róznych powodów pozniej + ci co normalnie wymieniają w pazdzierniku chcieli wszyscy wymienic w pazdzierniku to raczej i tak by w pazdzierniku nie starczyło dla wszystkich terminów ( ͡° ͜ʖ ͡°) a poza tym w pazdzierniku bylo jeszcze ciepło i ładnie
a co w tym śmiesznego?


@Ksemidesdelos: To, ze ameby zawsze czekają do ostatniej chwili, a potem obsrani i posty na wykopie z pytaniami - jak bardzo niebezpiecznie jest jeździć na letnich w 10cm śniegu, bo wymianę ma za 2 tyg. Albo jedzie potem taki #!$%@? na letnich 10kmh i hamuje kilometr wcześniej, bo musi na 10min do przodu przewidywać co się stanie na drodze. Gardze wami, bo zamiast bez spinki sobie
@Ksemidesdelos nie było super ciepło poza tym przy tych 5 stopniach to letnia typowa nie daje rady i nie ma znaczenia że nie ma śniegu, guma traci właściwości w letniej przy niskich temp
@AlexR

obys #!$%@? gdzies


przyjeb lepiej głową w ścianę tylko się dobrze rozpędź, opony zimowe mam kupione nowe i drugie felgi u wulkanizatora żeby zmontował i wyważył koła, samochód stoi w garażu do tego czasu i nie jeżdżę po śniegu na letnich, jak warunki nie pozwolą zeby jechać do warsztatu to odbiorę z kimś zmontowane koła zimowe i sam je przekręcę w garażu, a to że się nie wyrobiłem z tym wcześniej
Pobierz Ksemidesdelos - @AlexR
 obys #!$%@? gdzies

przyjeb lepiej głową w ścianę tylko się d...
źródło: temp_file6678821526000808678
@Ksemidesdelos:

@AlexR: a co w tym śmiesznego?


mnie też to bawi i to bardzo. zwłaszcza ludzi w snieżycy walczących z kołami bo spadł śnieg i olaboga. Ostatnia sytuacje to jeszcze z pierwszych śniegów z przed tygodnia gdzie baba z dziadem turlali po jednym kole przez 100 metrów bo nie mogli podjechać pod garaże i musieli zostawic samochód na początku. baba turla to koło jak taki żuk co toczy odchody, za
@r5678 dobra w przyszłym roku zmienię w sierpniu i będę się śmiał razem z wami, już się nie znęcajcie nad człowiekiem, też jeździłem ostatnie 5 lat na całorocznych, potem zmieniłem na wiosnę na letnie i zapomniałem poprostu jaki to może być problem
@Ksemidesdelos: Ja Ci po prostu odpowiedziałem na pytanie dlaczego ja jak również i inny użytkownik uznał to za śmieszne.
Starałem się wykazać różnice w podejściu, podać przykłady, aby można było wyciągnąć wnioski aby nie mieć drugi raz takiego problemu.
To że ktoś wytyka jakiś błąd nie znaczy ze się znęca czy ma złe zamiary.

Mało tego, w wulkanizacjach w gorącym okresie, przestawia się maszyny aby tolerancja błędu była większa z np
@Ksemidesdelos: spoko luz, ja od kilku lat z wymianą czekam do grudnia.

przy tych 5 stopniach to letnia typowa nie daje rady i nie ma znaczenia że nie ma śniegu, guma traci właściwości w letniej przy niskich temp


@BigSW: za dużo marketingowego bełkotu się nasłuchałeś i niepotrzebnie powtarzasz.

Toście se pojechali xD No ale nic dziwnego, kto by się spodziewał śniegu w grudniu ( ͡° ͜ʖ ͡°
@AlexR: Mnie śmieszy to trochę, ale fakty sa takie, że listopad jest miesiącem wymiany opon i poprostu wulkanizacje nie są w stanie wyrobić się z popytem.

Ja zaplanowałem sobie ostatni trackday na 26 listopada. Dzowniłem 10/11 do wulkanizacji, żeby umówć się na 28 i co?

Zapraszamy na 5 grudnia :D

Zgadnij na jakich oponach jeżdżę xD
@majk_emigrant może po części tak ale w zeszłym roku przez to że janrzadko jeżdżę autem i tylko po mieście więc nie zmieniałem opon z letnich i przy kilku stopniach czuć było że auto nie klei się tak jak latem no ale uznajmy że po części masz racje