Wpis z mikrobloga

#polityka ta prowadzona narracja o robieniu cyrku z Sejmu o złych pomysłach z podcastami itd wychodzi chyba od tych starych dziadów nie umiejących posługiwać się telefonem. Ten beton zauważył, że zmiany dawno ich przegoniły i nie będą w stanie podążać za młodymi. Dlatego najłatwiej krytykować i wyśmiewac. Cały pis nie może przeżyć, że sejm jest taki popularny i przebił się na dobre i dociera do młodych.
  • 2
@banan0: to zajebiste zmiany z jakimś buczeniem na przemawiających posłów, skandowaniem i tego typu gównami. Ja nie chcę takich zmian. Chcę kultury jaka przystoi miejscu, w którym (przynajmniej w teorii) podejmowane są wszystkie najważniejsze decyzje dotyczące funkcjonowania tego kraju, a nie stadionu w którym są my i ci źli, których trzeba wybuczeć.
Cały pis nie może przeżyć, że sejm jest taki popularny i przebił się na dobre i dociera do młodych.


@banan0: Przez ostatnie 8 lat PiS konsekwentnie robił wszystko by jak najbardziej obrzydzić Polakom politykę. Gdy bowiem nikt nie patrzy Ci na ręce można bez oporów przepychać najgorsze i najbardziej zatruwające ludziom życie pomysły. A teraz taki pisowiec jeden z drugim będzie musiał miarkować każde wypowiedziane słowo, bo, cytując klasyka, "pięknie się