Wpis z mikrobloga

@Pally: No ta klasa i pomysł z tymi bombami to generalnie jest jakaś kompletnie z czapy, nie wiem skąd wziął pomysł na taki build.
Ale sama idea tego, co zrobił Liker, jak przerobił #!$%@? Returninga na obecnego naprawdę grywalnego New Balance jest całkiem spoko. Bo, dla mnie np. mechanika walki w Gothicu 2 jest jedną z lepszych i przyjemniejszych w grach cRPG, a ten mod ją jeszcze dodatkowo usprawnia o pewne
@jestem_tunowy: hejtować sobie hejtujecie, ale jakby nie ten mod to połowy "union skryptów" z którymi ogrywacie dzisiaj jakieś stare paździerze pokroju Mrocznych Tajemnic by nie było. Wszystkie quicklooty, ogniki, systemy waypointów, wolne celowanie, wyłamywanie zamków siłą - było pierw napisane do NB a potem z tego zrobiono skrypcik do innych modów.

Przecież bez tego southparka (przyspieszanie gry) czy szybkiego lootu ognikiem to w taką Odyseję by się nie dało grać. A
Wszystkie quicklooty, ogniki, systemy waypointów, wolne celowanie, wyłamywanie zamków siłą - było pierw napisane do NB a potem z tego zrobiono skrypcik do innych modów.


@Antorus: co ty #!$%@?? przecież twórcy uniona nie mają nic wspólnego z retardingiem