Wpis z mikrobloga

@ozo989: te takie 150zł to takie mocno strzelone z dupy akurat w Krakowie gdzie bilet dla mieszkańca lub osoby odprowadzającej podatki w tym mieście to 80zł to raz, dwa jest tak #!$%@? śniegu że wklejanie opóźnień to totalny debilizm co mają zrobić jak nie wiem trakcja jebła xD? ogólnie w ZTM w Krakowie jest #!$%@? bajzel ale akurat w taki dzień jak dziś płakanie na komunikację gdzie autem tnie się magiczne
@ozo989 czego się spodziewasz w taki śnieg? Jakby np ktoś wjechał w tramwaj to też byś płakał dziękuję pan mpk? Nie ważne ile by ładowali w to kasy to i tak by były opóźnienia. Zwłaszcza, że na Łagiewnikach coś się grubo #!$%@?ło bo przejeżdżałam godzinę temu i policja kierowała ruchem.
@Speleo84: ja do dziś nie rozumiem że jak wiadomo że w dużym mieście z dużą siecią komunikacji miejskiej wiadomo, że zawsze się coś zdarzy ,to nie ma rozsądnego zapasu, tylko jak zginie jeden autobus co jeździ co godzinę to nie ma żadnego zastępstwa, albo jak zepsuje się mała pętla tramwajowa to część miasta po drugiej stronie też traci tramwaje bo akurat jechały z tej pętli, i nie można jednego z innej
płakanie na komunikację gdzie autem tnie się magiczne 20km/h


@nairoht: czyli mówisz, że autem sobie mogę powoli w ciepełku przesuwać się przez godzinę w stronę miejsca przeznaczenia, a jeżeli polegam na komunikacji to mogę godzinę spędzić w zimnie, wietrze śniegu czekając na tramwaj, który w #!$%@? wie kiedy przyjedzie?

Ale mam traktować komunikację miejską jako realną alternatywę? Przeciwnie, w takie dni kiedy jest niebezpieczniej poruszać się samochodem, kiedy służby nie nadążają
@LifeReboot: Jednak wykopki jak ty i op to durnie totalne, pewnie ze kazdy ma prawo narzekac na wszystko a ja czy inni maja prawo traktowac ciebie i tobie podobnych jak totalnych odklejencow