Wpis z mikrobloga

@czarna-malwa: Są jeszcze starsi. :)
Najstarszy serial jaki pamiętam to brytyjski dla dzieci o smoku Danku który przyleciał na ziemię przeźroczystym statkiem. Był emitowany w latach 60(!).

A serial o którym mówisz pamiętam bardzo dobrze - był bardzo fajny - chyba przez to, że społeczność zachowywała się trochę tak, jakby wszystko działo się w miłym śnie. Nawet chyba z parę lat temu planowali wznowienie - ale jakoś rozeszło się po kościach.
bialy100k - @czarna-malwa: Są jeszcze starsi. :) 
Najstarszy serial jaki pamiętam to ...

źródło: 6093118313_a9d8330928_b

Pobierz
  • Odpowiedz
@czarna-malwa: Przystanek Alaska? Pamiętam, że był mega popularny i oglądałem bo był popularny :D Byłem za mały żeby jakoś skumać fabułę i nie pamiętam więcej, że był o lekarzu chyba z Nowego Jorku, który z jakiegoś powodu znalazł się w prowincjonalnym alaskańskim miasteczku.

Co wrzucisz jako kolejne? Dynastię, Dr Queen czy Bonanzę?
Kshaq - @czarna-malwa: Przystanek Alaska? Pamiętam, że był mega popularny i oglądałem...

źródło: elrond-lotr

Pobierz
  • Odpowiedz
@czarna-malwa: Pamiętam, że w młodości oglądałem ten serial jak jeszcze funkcjonowała stacja rtl7. Puszczali go w dni powszednie o 14 lub 15 (albo to było na tvn, nie pamiętam dokładnie). Miło wspominam. ()
  • Odpowiedz
  • 1
@Kshaq: Moja babcia go oglądała, ale wtedy bylam za mała, żeby zrozumieć o czym on jest, ale i tak oglądałam, bo w towarzystwie babci nawet niezrozumiały serial był czymś super. Po latach wróciłam do niego i to naprawdę ciekawa historia i bohaterowie.
A z tych trzech, tylko dr Quinn kojarzę, więc pewnie ona będzie następna.;)
  • Odpowiedz