Wpis z mikrobloga

Proszę o poradę jeśli są tu eksperci od #buty . Kupiłem takie oto piękne buty marki #kazar LINK po pierwszym użyciu starły mi się czubki. W pracy dosyć intensywnie klękałem (nawet nie będę tłumaczył po co ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)) Generalnie jakimś cudem udało mi się je zwrócić na gwarancji i dostałem zwrot kasy. Na Black Friday te buty kosztowały 450zl więc kupiłem ponownie i zastanawiam się czy jest sens... Czy jeśli będę o nie lepiej dbał to jest szansa, że będą służyć 2-3 sezony? Niby Kazar to dobra marka. Podobają mi się i co najważniejsze są mega wygodne. Co robić Mirki? #obuwie #obuwiemeskie #moda #pytaniedoeksperta
frifinker - Proszę o poradę jeśli są tu eksperci od #buty . Kupiłem takie oto piękne ...

źródło: IMG_6169

Pobierz
  • 8
@frifinker mam z 5 różnych par butów z kazara, dziewczyna z 7.
Jak narazie jedne półbuty zwróciłem na gwarancję puścił klej. W drugich zimowych traperach po 3 latach pękła podeszwa ale dalej da radę chodzić.
Reszta się trzyma (półbuty i sztyblety mocno użytkowane) żona ma jedne zimowe kozaki z 7 lat.
Reszta jej butów też cacy.
Robią wygodne i ładne buty. Jakościowo wojas jeszcze w tej lidze ale brzydsze robią.