Wpis z mikrobloga

@kamillus: zaznaczalaes koszty uzyskania krypto w zeznaniach podatkowych sprzed ostatnich 5 lat? Jesli nie to jeszcze nie zapomnij zostawic zaliczki na podatek od krypto w wysokosci 19% od przychodu ze sprzedazy. Pozdrawiam
@interpenetrate: eth i btc na kucoina - zostały mi jakieś shitcoiny na mniej niż dolara, których nie udało mi się obrócić w coś innego. Próbowałem przez USDT na revoluta, ale revolut na końcu odrzucił - także 58$ poszło z dymem. BTC na revoluta nie przejdzie, bo bittrex nie obsługuje wypłat na segwita.
@kamillus: kiedy zleciles wyplate kryptowalut? Ja sie dopiero dzisiaj kapnalem, ze sie zamykaja :( Jak dzisiaj zlece wyplate to mi to wyjdzie? Jest czas do jutra. Mam glownie eth i btc. Jak szybko wyjdzie wyplata? Ehh juz od kilku miesiecy zabieralem sie do przeniesienie krypto na portfel
@kamillus: Dobra juz wyciagnalem krypto. W ogole to wielkie dzieki, ze napisales o tym na wykopie. Przypadkowo wszedlem na tag kryptowaluty i zauwazylem Twoj wpis, oczywiscie widzialem te dwa maile od bittrex, ale w pracy wtedy bylem i nawet nie wchodzilem w te maile, a potem zapominalem o nich...