Wpis z mikrobloga

@Davidozz: Przecież chad powstał dosłownie z środowiska red/blackpill. Był z początku określeniem typowych szkolnych przystojnych agresorów, stereotypowych dręczycieli i kapitanów drużyn footballowych z amerykańskich filmów. Towarzyszyły mu wtedy inne określenia na inne osoby, tj. Stacy, Becky, itd.
Co ciekawe - z początku (przynajmniej w polsce) nie było to określenie jakkolwiek odnoszące się do cech charakteru, a tym bardziej określenie dobrego człowieka. Jak widać efekt aureoli działa też na memy. Ogólnie pamietam,
@Davidozz: gigachad to początkowo było samo zdjęcie Ernestowa i było używane aby przdstawić coś absurdalnego i niemożliwego, głównie wymagania różowych. Tak było w 2017-2018 kiedy jeszcze nie był powszechnie znany. Później mem umarł, ale wizerunek powrócił w 2020 i eksplodował w 2021
@Eteres: I tak powinno pozostać. Powrót do korzeni, bo normictwo zawładnęło i zniszczyło trafny opis rzeczywistości, którą były Chady, Stacy. Najgłupsze jest przypisywanie wszystkich cnót Chadowi. Ja nie twierdzę, że Chad musi być #!$%@?, ale w zasadzie Chad to wygląd, ewentualnie trochę dynamina wynikająca głównie z wyglądu i dobrze usytuowanemu staremu.
MaximusWykopusDickus - @Eteres: I tak powinno pozostać. Powrót do korzeni, bo normict...

źródło: 31157d142f1d37bc425884150de138f5

Pobierz
@Eteres: @Davidozz: @Maximus_Wykopus_Dickus: yup, Chad to przygłup.
Ja bym dał jakiś inny przydomek na takiego "sigmachada/gigaczada w ujęciu psychicznym" nie wiem, Keanu na przykład jest takim dobrym silnym gościem powiedzmy ale z wyglądu nie jest takim "czadem".
Powiedzmy że obiema tymi stereotypowymi osobami mógłby być Pudzian. Z wyglądu taki koks (z mordy nie bardzo ok już ale nie wiem kogo wybrać, może ktoś zna jakichś takich amerykańskich aktorów którzy