Wpis z mikrobloga

@Biebrzanski_Ghul przechodzenie obok sprzętu Apple nie zaliczaj do pracy na nim. Ja go używam wiele lat i #!$%@? gdybym tylko mógł zmienić to bym #!$%@?ł te gówno iw zial normalnego Windowsa ale niestety nie da rady bo wszystko w firemce pod te gówno jest zrobione. Najlepsze jest to że #!$%@? się co chwilę jakiś #!$%@? programik, Apple to gówno. Krasz za kraszem. Syf
@Biebrzanski_Ghul ja jak nie mam przez 2 dni to jest święto, spokojnie pracuje dłużej niż 3 lata. Miliardy aktualizacji i innego gówna a i tak #!$%@?. #!$%@? każde ich urządzenie gdybym mógł
Nienawidzę tego gówna. Tyle się #!$%@?łem przez to. Jeszcze #!$%@? #!$%@? myszka i #!$%@? okienka a o intuicyjnym rozmieszczenie różnych opcji już #!$%@? nie będę wspominał. #!$%@? gówno.
@malinq: Ja sekciarz? Ciekawa teoria. To raczej sekciarze się kłócą między sobą. Jedni z androida "IP to gówny i syf dla pedałów itp" z drugiej strony jabłkowcy "android syf, wirusy, bakterie, biedota i kompleksy". Ja jestem zdania, że IP to dobre telefony, ale zwyczajnie za drogie na to co oferują, ale mają bardzo dobry marketing i zawsze się znajdzie kolejka do zakupu. Obecny Android niczym nie ustępuje iOS, a nawet (przynajmniej
Ja uważam, że telefon w tych czasach to też po części coś pokroju ubrania. Bo nie oszukujmy się, iPhone i android w obecnych czasach w normalnym użytkowaniu zrobi to samo. Po prostu iPhone to takie Nike a android ccc w kategorii butów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@DannyD też miałam poco x3 ale niestety zaliczyli wtopę. Mój akurat po 26 miesiącach z dnia na dzień się wyłączył, lepiej zabezpiecz dane, bo prawdopodobnie u Ciebie też płyta główna padnie, poczytaj wątki np na reddit. Niestety ja nie byłem świadom przed;)