Wpis z mikrobloga

@malinq gościu co ty #!$%@? XD Apple biorą ludzie którzy nie odróżniają procesora od karty sim


@poczatkujacywycoopowicz: bo nie muszą odróżniać xD To nie android że trzeba na start odblokować bootloader i sflashować roma, później jeszcze przywrócić flagę naruszenia gwarancji i dopiero można cieszyć się telefonem bez #!$%@? syfu producenta xD

Ten sam mental ludzi co mówią, że automat to skrzynia dla debili, a oni wolą mieć kontrolę nad biegami xD
  • Odpowiedz
@Biebrzanski_Ghul: ja mam iphone że względu na tylko i wyłącznie długie wsparcie oraz iOS który jest bardzo stabilny i nie zacina. Jestem właśnie tym użytkownikiem który nie wykorzystuje większości funkcji tego telefonu i mam w to #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kupiłem iP 12 jakieś 2-3 lata temu za 4k, poużywam jeszcze pewnie ze 3-4 lata, a w między czasie androidziarz wymieni swoje Xiaomi że 3 razy
  • Odpowiedz
@DavyX: O to to ( ͡° ͜ʖ ͡°) A dziwnym trafem tylko androidziarze mają ból dupy o ajfoniarzy, a jeszcze nie widziałem bólu dupy ajfoniarza o androidziarzy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Sam przesiadłem się z 13 Mini, z którym miałem zamiar też jeszcze spędzić minimum 3 lata (po dwóch użytkowania), ale akurat żona pozbywa się srajomi, bo doprowadza ją do frustracji, więc win-win
  • Odpowiedz
@DavyX: mam poco x3 kupiony 2 lata temu za 1k zł i dalej chodzi jak nówka i pewnie pochodzi jeszcze pare dobrych lat za apki płacić nie musze mogę wrzucić/ściągnąć to co potrzebuje i nic mnie nie blokuje a jakoś nie musiałem wydac 4k na telefon to nie jest 2010 rok że androida sie wymienia co rok czy dwa.
  • Odpowiedz
@Biebrzanski_Ghul: Paskudna jest ta wielka płyta indukcyjna na tyle, do nowych Samsungów nie ma podjazdu

ja mam iphone że względu na tylko i wyłącznie długie wsparcie oraz iOS który jest bardzo stabilny i nie zacina.


@DavyX: wymieniłeś w sumie cechy Samsunga albo Pixela (odpowiednio 5 i 7 lat wsparcia). Co do stabilności i zacinania to zatrzymałeś się jakoś w 2012 roku.
Cyslav - @Biebrzanski_Ghul: Paskudna jest ta wielka płyta indukcyjna na tyle, do nowy...

źródło: Samsung-Galaxy-S23-back-green-colorway-in-hand

Pobierz
  • Odpowiedz
nie. Po prostu iPhone jako najlepiej sprzedający się telefon na świecie jest co raz popularniejszy i nie ma tyle syfu co android, co przekłada się na jego popularność.


@malinq: nie #!$%@?, iphone od zawsze był wyznacznikiem szpanu, może nie jakoś u nas w Polsce (choc powinien, bo u nas iphony drogie i malo kogo stać na nowy model), ale bardziej na wschód już napewno. Prosty system dla prostych nietechnicznych ludzi i
  • Odpowiedz
@Biebrzanski_Ghul: ajfony są dla totalnych zer mentalnych, którzy kupują za pieniądze rodziców aby zaszpanować że niby są bogaci. Ani to funkcjonalne ani ładne. Przepłacone gówno dla umysłowej ameby, nic się na nim nie da zrobić, za wszystko trzeba dopłacać, a jego użytkownicy to totalne ścierwa które jedzą gówno
  • Odpowiedz
@malinq: Kolega dawno chyba androida nie używał. Z SE 2020 przesiadłem się niedawno na S23 i w cenie 4k mam wszystko czego potrzebuje w tym wysokie odświeżanie ekranu i przekątną około 6 cali (preferuje mniejsze telefony). By mieć większe odświeżanie to zamiast 4k musiałbym wydać 6k u appla. Systemy są stabilne w obu przypadkach i to nie jest 2012 gdzie ios>android. No i wsparcie kilka lat ma ten telefon tak samo
  • Odpowiedz
@malinq: Samo pisanie o sfrustrowanych androidziarzach i zasyfionym androidzie dużo mówi o tych co kupują jabłko. W tym telefonie nie ma nic wow co by się przekładało na jego cenę. Nie twierdzę, że to złe telefony, ale pisanie, że iOS to jest miód malina a android syf i kiła świadczy zwyczajnie o niewiedzy, albo sekciarstwie.

Żeby nie było, że nie wiem o czym mówię - śmigam na S23, a żona ma
  • Odpowiedz
@CzarnyOwiec: hahaha jakie śmieszne ze inni ludzie wydają na cos pieniądze. Jak widzisz lamborghini to tez się śmiejesz z właściciela ze nigdzie nie może tym pojechać 300kmph? XD
  • Odpowiedz
@zeta_: to teraz sekciarzu sprawdź gdzie napisałem ze IP to miód a andek to gowno

Wy sami sobie wymyślacie teorie z którymi walczycie. Na każdym fanpage technologicznym w komentarzach zawsze jest plucie na użytkowników/sprzęty Apple w przewadze 10:1
  • Odpowiedz
Kilka lat temu wszyscy w robocie zmieniali telefony. Do wyboru iPhone lub samsung. Prawie wszyscy wzięli iPhone.

Teraz proporcje są odwrotne. Prawie wszyscy wzięli samsungi. W tej samej półce cenowej lepszy aparat, większy ekran, mniejsze ramki, większa bateria, lepszy ekran itd.

Odnośnie apek producenta to chyba ludzie się zatrzymali na latach 2010 jak na laptopach jeszcze producenci syf instalowali masowo.

Jak ktoś chce iphona, niech kupuje iphona. Ja miałem parę lat i
  • Odpowiedz
@Ko_Otu: kolejna bzdura androidziarza XD

Nigdy nie słyszałem żeby ktośsie chwalił iphonem chyba ze udanym zakupem zaraz po premierze XD
  • Odpowiedz