Wpis z mikrobloga

@Aokx ale nie musi być to 8h dziennie walenia w Excelu lub #!$%@? na produkcji w fabryce smrodu. Ani to przyjemne ani odpowiednie godzinowo.

Zgodzę się że coś trzeba robić w życiu ale praca zarobkowa w większości przypadków tego szczęścia nie da, wręcz stoi na przeszkodzie robienia czegoś fajnego bo zabiera za dużo czasu i energii.
dla mnie brak przymusu do czegokolwiek to szczęście


@StarodawnyInformatyk: Nie, to jest spokojna wegetacja. Nie ma w tym nic złego - do tego dążą np. mnisi buddyjscy (i to tylko w niektórych odłamach szczególnie z Zen i Therawady).

Gdyby tak było to najlepszymi grami byłyby Minecraft i inne sandboxy. A jednak fajnie popykać w Gothica, Wiedźmina czy Mass Effecta ¯\(ツ)/¯
@B0mblak dokladnie z tym samym sie zmagalem kilka lat po szkole. Nie chcialem pracowac ale chcialem miec kase bo uwazalem ze przez to czlowiek traci czas na rzeczy ktore daja szczescie, a mozliwosci spedzania czasu i rozwijania sie byly ogrome. Niestety wpakowalo mnie to w problemy i kilka zmarnowanych lat. Ale nadal uwazam ze praca to marnowanie zycia. A ten obrazek odkad skonczylem szkole towarzyszy mi przez zycie i jest mega prawdziwy.
hora_guowa - @B0mblak dokladnie z tym samym sie zmagalem kilka lat po szkole. Nie chc...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz