Wpis z mikrobloga

Scam jak #!$%@?, opowiem w skrócie historię która mi się przytrafiła z 2 miesiące temu bo widzę, że wszędzie te azjatki są na zdjęciach profilowych scamerow. Jak byłem w robocie dostałem randomową wiadomość, która wyglądała na pomyłkę. Typiara pisała do kolegi mieszkającego w PL, że chce tu przyjechać na 2 tygodnie i ile musi wydać kasy aby zwiedzić kraj. Odpisałem, że to pomyłka, ale skoro się nudziłem w robocie to pocwiczyłem angielski
  • Odpowiedz
Też myślałem że może jest to jakaś forma prania pieniędzy ale kwoty są super niskie więc może faktycznie legit biznes.
  • Odpowiedz
  • 1
@Escalade pranie pieniędzy po 100 dolarów dziennie? Wiesz ile czasu trzeba by wyprać w ten sposób sensowną kwotę, lub ile osób? Bez sensu.
  • Odpowiedz
i u mnie była podobna sytuacja jak w tym temacie, że faktycznie wypłacają minimalną kwotę (u mnie było 50$) bo wtedy jesteś przekonany, że to nie scam i można wpłacić więcej.. a później ch*j dupa zbita, konto zamrożone i naura
  • Odpowiedz
@wkrk czekamy do 11 bo customer service działa w godzinach 11-23. Jak zapukają panowie to raczej już nie odpiszę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jako ciekawostkę dodam że chwile przed 23 wszystko zamarło. Pan z singapuru ostatnio online dwie minuty przed 23. Tak samo na whatsapp i telegramie. Customer service również. Nawet ta grupa na whatsapp również kompletnie ucichła o tej godzinie a można powiedzieć że tam wrzało więc
  • Odpowiedz