Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich ,

Wziąłem udział w tej zabawie gdyż wczoraj 30.11 zgłosił sie do mnie "rekruter" z LinkedIN ws. pracy czasowej ... generalnie jak powyżej wszystko potwierdzam .. azjata z którym pisze nazywa sie a raczej ma ksywe BERT w WhastsAPP nie wiem jakie macie numery ale ja pisze z +44 7865 625139 .. generalni e podczas klikanie w jakieś aplikacje na rzekomo jego koncie dostałem na swoje konto grant w wysokości
  • Odpowiedz
@Carlos38: co wiecej usilnie mnie przekonywał i przekonuje do tej pory ze on tam pracuje jako part-time employee od 8 miesiecy i zarabia 8000 USDT montly .. ze jest to wszystko legalnie i super !
ja niestety nie byłem skłonny zainwestować moich dodatkowych 50 USDT i na moje zapytanie : skoro tyle zarabiasz 8000 USDT/mth to zrób mi depozyt tych śmiesznych 100 USD i tak rozliczasz się w krypto ....
  • Odpowiedz
Nawet ta grupa na whatsapp również kompletnie ucichła o tej godzinie a można powiedzieć że tam wrzało więc zapewne to jakieś boty do zwiększenia wiarygodności.


@mickovsky: jakby to były boty to mogłyby nadawać całą dobę. O 23 fajrant to się już zbierali wcześniej do wyjścia xD
  • Odpowiedz
pranie pieniędzy po 100 dolarów dziennie?


@g455: Nie w taki sposób. Nie wiem jak wyglądało zakładanie konta itd. ale jeśli jest odpowiednio dobrze uwierzytelnione to można w ten sposób stworzyć słupa, przez którego można dalej działać. Po 100 to się zgadzam, że bez sensu ;)
  • Odpowiedz
@In_thrust_we_trust: 100 osób XD Komu by się chciało #!$%@?ć z tym żeby ogarnąć 100 osób po 100 dolców i tak dzień w dzień przez cały miesiąc? Kwoty typu 300k$ to nie trzeba nawet prać, można wprowadzić do obrotu prowadząc zwykłą jdg na ryczałcie i nikt nie nabierze podejrzeń XD
  • Odpowiedz
@mickovsky: dobra Mireczki, widze, że muszę się odezwać. Robię to od półtora miesiąca. Początkowo byłem przekonany, że to scam jak #!$%@?, Ale mówię „dobra, dopóki nie muszę wpłacać hajsu to jedziemy z tym”. Mi tam darmowy grosz nie śmierdzi. Na co trzeba uważa? Ano jak dostaniesz 800 usdt, to koniecznie trzeba to wypłacić, bo dziwnym trafem wrzucają zadania kombinowane, i musisz dopłacić np 1200 usdt ze swojego konta…ja się trochę
  • Odpowiedz
@Pandzior: nic z tych rzeczy bratku, po prostu zaryzykowałem, wrzucam po 100 usdt dziennie i tak to się kręci. Azjata mi pisze codziennie żeby wrzucał więcej bo więcej zarobię ????‍♂️
  • Odpowiedz
@mickovsky: prowizji ponad 4k i 5900 usdt tej basic salary. Wpłaca.mm dalej po 100, 200 jak zrobię te podwójne zadania żeby więcej nie ryzykować ;) na koniec grudnia mogę wrzucić podsumowanie ;)
  • Odpowiedz
@stelmon-wwa Dostałem wczoraj zaproszenie do kolejnego scamu tego typu. Zagram jak ty wpłacając tylko po tej stówie którą w sumie już wczoraj dostałem za trening i prowizje i zobaczymy. Tutaj ponoć za dwa dni ciągłości dają już 100usdt także zobaczymy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz