Wpis z mikrobloga

Dodałem wpis podsumowujący ostatnie zbiórki na julki i został on bardzo szybko zakopany pod dywan przez moderację jak tylko dostał się do gorących.

Nie usunęli mi posta w którym napisałem że spuściłem się sobie na twarz, ale usunęli ten który zwracał uwagę na to że zbiórki na julki nigdy nie mają potwierdzenia na co faktycznie przeznaczone zostały zebrane fundusze ( ͡° ͜ʖ ͡°) To daje dużo do myślenia.

Jako że ciekawi mnie powód to omówmy sobie poszczególne punkty:

Propagowanie nienawiści lub przemocy, treści drastyczne

- Propagowanie nienawiści - Gdy podczas tych zbiórek ludzie byli oburzeni to post zostawał z ponad 1000 plusów, ponieważ m0deracji zależało na rozgłosie. Tutaj nagle wchodzi cenzura, bo przecież nie wolmno pytać na co poszedł hajs ze zbiórek.
- Propagowanie przemocy - Treść posta nie wyśmiewała członków zbiórek, a ja w żadnym momencie nie nawołuję do przemocy.
- Treści drastyczne - screeny były wzięte z oficjalnych postów promujących zbiórki, które wciąż są na wypoku.

Jak zwykle, moderacja staje się obrońcami julek i białorycerzy, promując tym samym cenzurę i praktykując toksyczny simpizm.

#drama #moderacja #afera #bekazpodludzi #logikarozowychpaskow
tindeRoman - Dodałem wpis podsumowujący ostatnie zbiórki na julki i został on bardzo ...

źródło: comment_CwsxwbkkvB9ZfHMo5Y6we4h7M2shXfG7

Pobierz