Wpis z mikrobloga

To, co widzicie na zdjęciu to maszyna apokalipsy, anielski przyrząd do komunikacji, najbardziej niesamowite zjawisko na ziemi. Przynajmniej według Bernatowicza.

Wczoraj Bernatowicz przez kilkadziesiąt minut opowiadał o zjawisku znaków. Ktoś go tam chyba nawet wkręcał przez telefon. Już nawet nie zastanawiam się, czy Robercik jest normalny, czy nie. Tylko, czy nie jest to wszystko obliczone na pociskanie kitu i wyciąganie $$$ z grupy fanatycznych zwolenników. Reszta jest pobanowana.

Polecam wątek o tych znakach tutaj: https://www.metabunk.org/threads/the-global-cross-hair-enigma-that-looks-like-hair-dryer-burns.12548/

Wydaje się, że Robercik i jego komputerowcy nawet stąd swoje fotki biorą.

#ufo #bernatowicz #nautilus
tonton_ - To, co widzicie na zdjęciu to maszyna apokalipsy, anielski przyrząd do komu...

źródło:

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tonton_: Posłuchaj tego, pewnie mi nie uwierzysz, ja też bym nie uwierzył, gdybym sam tego nie widział. No coś nieprawdopodobnego, a co najlepsze mamy na to dowody, wszystko jest udokumentowane i nikt temu nie zaprzeczy.
-A masz tutaj te dowody?
O zobacz, jak tam pani zbiera jagody, a my rozmawiamy w samochodzie o takich rzeczach, ona jest kompletnie nieświadoma, ale niesamowite jak ona tak w spokoju zbiera sobie jagody i
  • Odpowiedz
  • 5
Posłuchaj tego, pewnie mi nie uwierzysz, ja też bym nie uwierzył, gdybym sam tego nie widział. No coś nieprawdopodobnego, a co najlepsze mamy na to dowody, wszystko jest udokumentowane i nikt temu nie zaprzeczy. -A masz tutaj te dowody? O zobacz, jak tam pani zbiera jagody, a my rozmawiamy w samochodzie o takich rzeczach, ona jest kompletnie nieświadoma, ale niesamowite jak ona tak w spokoju zbiera sobie jagody i niczym sie nie
  • Odpowiedz
@Heekate Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem.
  • Odpowiedz