Wpis z mikrobloga

@donadnrew: Ponawiam prośbę @gien - nie ma opcji, żeby to był nawet silver będąc szczerym... rzucanie 2 wardów na grę i 20% KP przeciętnie ( z puli przeciętnch 10 ) to jest... no duuużo więcej niż dramat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dodatkowo ta ashe pod lethality jako adc... no nic dodać - nic ująć
  • Odpowiedz
@donadnrew: Nie chcę być niemiły, ale z profilu wynika, że miałeś lekko ponad 2 lata przerwy, a w gierkę grałeś całkiem sporo, więc prosiłbym bym bez ściemy. ( a nawet gdyby to bylo używanie konta przez kogoś zaufanego, to nawet.. ale "skill" się pokrywa cały czas, a champion pool lekko różni się tylko 3 i 4 lata temu - reszta jota w jotę ), to primo.
A secundo; Na taki stan
  • Odpowiedz
  • 0
@Artysta_Malarz: Niee, ja miałem jakieś 8 lat przerwy a na koncie czasem grywał sobie mój znajomek. A wcześniej grałem bardzo dużo, ale to czasy szkoły jeszcze :) Nie mówię, że jestem jakimś kotem, no ale często jednak tą linię wygrywam i staram się gdzieś tam gangować po innych liniach. Zobaczę sobie to co pisałeś i może jakieś tam wnioski wyciągnę :)
  • Odpowiedz
@donadnrew: Ale wstydzisz się pokazać to konto, czy chcesz, żebym po prostu uwierzył, że Ty grasz jak Haaland, ale nie możesz poradzić sobie w klasie C ligi okręgowej. Jak uważasz, że jesteś lepszy niż iron, to zawsze możesz założyć lub kupić nowe konto bez rangi i nigdy tam nie trafisz. Pamiętaj, że na wygraną składa się wiele czynników i wynik 6/1 nic nie mówi.
  • Odpowiedz
@donadnrew: prawdopodobnie grasz na iron-silver i narzekasz na innych. Nie raz miałem problemy z teamem i jakoś byłem w stanie wygrać grę. Po prostu opierasz się na teamie, który non stop feeduje i tym samym ty też padasz. Zacznij grać pickami i na liniach na których ludzie się nie spodziewają takiego oponenta. Ja grałem na jungle trynda i miałem ogromny ubaw, bo ludzie myśleli że jeśli to taki papier na topie
  • Odpowiedz
  • 0
@dawidczeta: Też nieraz jestem w stanie wygrać mecz sam, ale ile takich meczów możesz wygrać? 1 na kilka? Właśnie myślę o tym, żeby zacząć na jungli grać, bo jungler imo ma większy wpływ niż taki mid czy adc.
  • Odpowiedz
@donadnrew: 1 na kilka? ( ͡° ͜ʖ ͡°) muszę poszukać swojego zdjęcia, które w tym roku robi) em i tu gdzieś w czeluściach wykopu dalej leży. Tam było ok. 19 win i 1 remake na 21 gier ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz