Wpis z mikrobloga

Czekanie az partnerka wyjdzie z wanny zeby sie zalatwic to chyba tylko jak znacie sie dopiero miesiac


@LuQano: Z moją dziewczyną jestem 9 lat, mieszkamy razem i w życiu by mi do głowy nie przyszło, by iść lać albo sadzić kloca w łazience w której ona bierze kąpiel. No bez kitu. Potem się ludzie dziwią, że w długim związku jest zero intymności, a sami się z niej odzierają ( ͡
  • Odpowiedz
@zeek: Bardzo dużo zmian aranżacyjnych jest w tym mieszkaniu potrzebne, żeby doprowadzić je do stanu funkcjonalności. Za mały blat roboczy w kuchni, zbyt duża komunikacja, WC przy aneksie kuchennym to również nie jest najtrafniejsze miejsce. Generalnie dobry architekt wnętrz jest w stanie wyciągnąć znacznie więcej z tego mieszkania, ale jego potencjał został zmarnowany przez przestrzeń komunikacji.
  • Odpowiedz
@zeek:

Jest git, jedna łazienka wystarcza na parę.
Tylko wciśnij prysznic do tej łazienki, sama wanna jest upierdliwa na dłuższą metę.
  • Odpowiedz
  • 0
@Antiax generalnie wszystkie ściany które są pokojami nie mam nic przeciwko żeby je zburzyć i postawić na nowo w innych miejscach. Jestem jedynie pewny co do likwidacji / przeniesienia WC żeby zrobić fajny i duży salon.
  • Odpowiedz
Tam bym wcisnął lodówkę w ta wnękę w która powstanie tam będą kominy ale to lodówka im nie będzie przeszkadzać
  • Odpowiedz
@zeek: bardzo dobry uklad, podoba mi sie to ze w kazdym pokoju jest duzo miejsca na szafie w zabudowie, to jest kluczowe
co to za miasto, to co za inwestycja?
  • Odpowiedz
@zeek imo za duża sypialnia i za duży korytarz. Te 13 metrów jest całkowicie zmarnowane. No ale wiadomo żadne mieszkanie nie jest idealne. A mimo, że wg mnie łazienka i WC osobno to dobre rozwiązanie, tak jednak tutaj faktycznie przy usunięciu WC powiększasz salon nie tylko o WC ale o sporą część korytarza.
P.S. bierz miarę i mierz gdzie jakie meble wejdą bo przeskalować je w kompie to nie problem ;)
  • Odpowiedz