Wpis z mikrobloga

ja piehdolee czaicie że PiSiory włamywały się Pegasusem na telefony polityków opozycji w czasie kampanii wyborczej XDDDDDDDDD

przeciez gdyby te miernoty 15. pazdziernika wygraly, to bysmy mieli juz druga Białoruś tutaj uffffff naprawdę mało brakowało kocham Polskę i Polaków za to, że odsunęliśmy Kaczafiego od władzy

#sejm #pegasus #bekazpisu #neuropa #bekazpodludzi #polityka
KRZYSZTOFDZONGUN - ja piehdolee czaicie że PiSiory włamywały się Pegasusem na telefon...

źródło: LANDSCAPE_840

Pobierz
  • 34
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: Cały czas mi jedno nie pasuje w tej całej historii. Skoro oni tak podsłuchiwali, wszystko wiedzieli i mogli, to czemu przerżnęli wybory? I czemu ich nie sfałszowali? Te firmy, które sprawdzają twój sprzet, czy ktoś ci się na niego włamał pegasusem, to też taka wątpliwa sprawa, bo w sumie powiedzą ci, że tak, bo zapłaciłeś, a kto to zweryfikuje, czy prawdę mówią? Też niejedno złośliwe oprogramowanie może pewnie korzystać z
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: Jakby naprawdę chcieli tu wprowadzić dyktaturę, to mogli, mieli środki. Na szczęście jednak albo byli na tyle odklejeni, że uwierzyli we własną propagandę, albo jednak ktoś tam jakieś resztki moralności zachował. I jeszcze sam pół roku temu byłem przekonany, ze idą po dyktaturę i gdyby wybory wygrali, to kto wie, ale po tym, jak jednak do porażki się przyznali, to uważam, że nie mamy tutaj aż tak źle.
@wstanczyk: gdyby nie Amerykanie i TVN, to by wygrali


@KRZYSZTOF_DZONG_UN: Amerykanie? Oni mieli dość ciekawy konflikt interesów.

PiS gdyby nie rosyjskie zamiłowania do cenzury, siania propagandy czy szpiegowania opozycji był dla Amerykanów partią dobrą do współpracy. Gdyby wygrał Trump to pewnie w ogóle by się nie przejmowali rosyjskimi zapędami PiSu. Dlaczego PiS było partią dobrą do współpracy? Bo chcieli robić interesy z USA nad UE. USA i UE to przeciwnicy,
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Za taką akcję Amerykanie by się naprawdę wkur.ili


@Lambo994: To mówisz, że Amerykanie przejmują się praworządnością w krajach, z którymi robią interesy?

ty myślisz, że dyktaturę to się wprowadza z dnia na dzień


@Ogau: Myslę, że rzadko krokiem we wprowadzeniu dyktatury jest oddanie władzy w wyborach ;p
Myslę


@wstanczyk: no nie wiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

rzadko krokiem we wprowadzeniu dyktatury jest oddanie władzy w wyborach ;p


@wstanczyk: bo najpierw musisz stworzyć prawo, które umożliwi ci zostanie przy władzy mimo porażki. Np. słyszałeś o najnowszym pomyśle we Włoszech? Chcą zmienić konstytucję tak, żeby wygrana partia, bez względu na wynik, dostawała 50% w rządzie. I to już zabetonowałoby u nas PiS na lata.

Dodatkowy
To mówisz, że Amerykanie przejmują się praworządnością w krajach, z którymi robią interesy?


@wstanczyk: W Europie na pewno. Nie mówię tu o takiej Arabii Saudyjskiej, która może im zaoferowac tanią ropę "po znajomści" i tutaj rzeczywiście USA ma to w dupie kto rzadzi i jak. Tylko o przeciętnym kraju w Europie, w który inwestują, wysyłają swoich żołnierzy i go firmuja własnym logiem. Myślisz, że dlaczego tak mocno interweniowali w sprawie TVN,