Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Hej, mój niebieski niedawno zaczął interesować się bronią palną, dostał pozwolenie i niedługo planuje kupić pistolet i strzelbę na początek. Chciałabym mu kupić na prezent coś związanego z jego hobby. Co chcielibyście dostać na takim etapie? Jakieś ciekawe gadżety, może książki? Budżet ok. kilkadziesiąt do 100 zł lub ok. 300, bo czeka mnie kilka okazji.

#bron #strzelectwo #militaria



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 26
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: voucher do sklepu, a jak nie to sznury do czyszczenia w kalibrze 9mm i 12ga.. +smar/oleje do konserwacji...
teraz zima więc możesz też pomyśleć o jakichś rękawiczkach strzeleckich - jeśli znasz rozmiar jego dłoni...
  • Odpowiedz
  • 0
@zwierzu90 no jest git, bo nie masz porównania do innych lepszych.. te słuchawki były takie se od biedy, jak kosztowały 200-220, a teraz 300 to już śmieszne.. tanie pasywne peltory już lepsze.
  • Odpowiedz
  • 0
@zwierzu90 ok, używaj i zdrowia, ja jednak jestem zdania że to jakość ochrony podobna jak tanie ochronniki z marketu budowlanego, z tym że dołożono mikrofony..
Ja nie polecam, pożyczyłem od kumpla do testu i po kilku strzałach z AK na otwartej strzelnicy oddałem mu je w cholerę..
Pierwsza rzeczą jaką robią i h posiadacze to rozebranie i napchanie gąbek do wygłuszenia.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: rozstrzał jest całkiem duży (gra słów zamierzona ( ͡º ͜ʖ͡º)) ttps://lubimyczytac.pl/ksiazki/k/91/militaria-wojskowosc?page=1&listId=booksFilteredList&category[]=91&rating[]=7&rating[]=10&publishedYear[]=1200&publishedYear[]=2023&catalogSortBy=ratings-desc&paginatorType=Standard
  • Odpowiedz
@Emill dużo podróbek było na rynku, może trafiłeś. Ja przerobiłem parę różnych typów słuchawek i nie widzę aby impacty tłumiły slabo.. Ale kilka strzałów z AK jest wystarczająca próbka aby wyrazić krytyczna opinię ;)
  • Odpowiedz
Ale kilka strzałów z AK jest wystarczająca próbka aby wyrazić krytyczna opinię ;)


@zwierzu90: skoro kilku strzałów nie zdzierżyłem to nie było co dalej testować, po co miałem sobie krzywdę robić..
kolega kupował na amazonie, nie przyglądałem się dokładniej czy to oryginał czy nie - wiem tylko, że kto kupował to od razu pchał tam jakieś uszczelnienia i wymieniał te nakładki na żelowe żeby lepiej trzymało się głowy...

gdybym miał je
  • Odpowiedz