Wpis z mikrobloga

@K00tek: Dopóki nie jest to usługa Google który lubi sobie sabotować liska to nie muli, YouTube muli jak durny ale oni co chwila jakieś smaczki w kodzie dodają do mulenia firefoxa i nie jest to jego wina
Świeży temat to np. linijka w kodzie która każe czekać 5 sekund z ładowaniem strony jeśli wykryje firefoxa :) Nie zdziwiłbym się, gdyby reklamy z AdSense też coś tam ukrywały do mulenia
Możesz spróbować
@K00tek: ja osobiście też narzekam na firefoxie często ale wole czasami przeboleć ze świadomością, że wspieram w jakiś sposób jedyną (Safari nie licze bo to tylko na szmelc applowy) ogólnodostępną alternatywę dla Chromium ;p a lepsze dni to pewnie nie nadejdą. Nie zdziwię się, jeśli przy tym manifest V2 uwalającym adblocki Google jeszcze bardziej uderzy w Firefoxa i być może Safari żeby się ludzie nie przerzucali
@K00tek: Pamiętaj kitku, że mykiem ze zmianą useragenta udając Chrome czy Edge lisek traci w statystykach, w których i tak już mizernie wygląda. Mam sentyment do lisa i nie lubię monopolu by chromium engine, ale cenię też sobie wygodę i swoją cierpliwość, na razie jakoś daje radę.

Możesz też spróbować takie coś: https://wykop.pl/link/7282533/przypadkowe-spowolnienie-youtube-na-firefoxie/komentarz/120504265/ublock-origin-zakladka-moje-filtry-www-youtube-com-js-nano-stb-resolve-1-0-001
@K00tek: już @Magowie0gniaEnjoyer napisał to co chciałem, ugłem jest agenda by wyrugować Firefoxa tak że będzie praktycznie 100% udziału Google/klonów i wtedy na luzie wyłączenie adblocków. Używam Firefoxa(na zmianę z Opera jak jeszcze nie była klonem Chrome'a) od prawie 20 lat, już nie pamiętam dokładnie czego używałem na przełomie wieków, pewnie jakiejś Mozilli, bo już wtedy IE było syfem. Ktoś musi się postawić/zostać przy swoim, bo inaczej wepchnął nam web 3.0