Wpis z mikrobloga

Możecie polecić jakieś typy okryć wierzchnich na zimę, dla krasnoluda bojowego 170-180cm? Nie znam się na temacie zbytnio, odpadają niestety płaszcze czy prochowce z powodu wzrostu xD
Dodatkowo wszechobecne u facetów kurtki jak ze zdjęcia, wyglądające jak worek na śmieci albo ludzik michelin są dla mnie obrzydliwe xD

Do tej pory to co znalazłem i mogłoby pasować to albo jakaś Parka, albo skórzana ocieplana. Jakie są inne "typy" godne uwagi?

#modameska
Zoriuszka - Możecie polecić jakieś typy okryć wierzchnich na zimę, dla krasnoluda boj...

źródło: OIP

Pobierz
  • 10
Możecie polecić jakieś typy okryć wierzchnich na zimę, dla krasnoluda bojowego 170-180cm?


@Zoriuszka: Przepraszam, ale od kiedy mając 170-180 cm wzrostu jesteś krasnoludem? XD Wam niektórym to już chyba sufit do końca na łeb spadł. Sami budujecie w sobie sztucznie kompleksy.
  • 0
@Cztero0404: Ja nie mam kompleksów na punkcie wzrostu xD napisałem tak dlatego iż guglując temat, różne strony modowe odradzały płaszcze itp. prochowce dla facetów <180. Tylko tyle xD
@Zoriuszka: mam 168 wzrostu i 73 wagi. Mierzyłem niedawno taki średniej długości płaszcz z Bytom, nie znam modelu , bo to było w outlecie i nie ma go na stronie. Ale był do połowy uda. Wyglądałem zajebiście. Więc przejdź się do jakiegoś salonu i przymierz.

Jak nie, to kurtka z pierzem. Nie wyglądasz jak Michelin, a ciepło jest.