Aktywne Wpisy

mirko_anonim +18
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Ehh nie napiszę niczego odkrywczego ale naprawdę mam dość w tym kraju i chodzi mi tutaj o to że prawdopodobnie nigdy nie będzie mnie stać na mieszkanie.
Jestem z patologicznej rodziny, cudem udało mi się osiągnąć w życiu wyjść na prostą. Nie będę o tym się rozdzierał ale kosztowało mnie to dużo niż przeciętną osobę na ulicy.
Dziś mam 33 lata i zarobki ponad 6k, jestem kucharzem.
Moja dziewczyna
Ehh nie napiszę niczego odkrywczego ale naprawdę mam dość w tym kraju i chodzi mi tutaj o to że prawdopodobnie nigdy nie będzie mnie stać na mieszkanie.
Jestem z patologicznej rodziny, cudem udało mi się osiągnąć w życiu wyjść na prostą. Nie będę o tym się rozdzierał ale kosztowało mnie to dużo niż przeciętną osobę na ulicy.
Dziś mam 33 lata i zarobki ponad 6k, jestem kucharzem.
Moja dziewczyna
źródło: 7d8522502a0e4c536d3fa0a9cc96356285c666279c0ba39beee66a5b7968f84a
Pobierz
smuteczek2000s +37
Dziękuję serio.
Byliście wspaniałym gronem!
Będę tęsknić, ale życie się zmienia, nowy rok... stara ja, ale w sumie już chyba wystarczy.
#atencyjnysmuteczek
Byliście wspaniałym gronem!
Będę tęsknić, ale życie się zmienia, nowy rok... stara ja, ale w sumie już chyba wystarczy.
#atencyjnysmuteczek
źródło: temp_file7088298369503819281
Pobierz![Motorniczy dostał pięścią w twarz. Zareagował na p-----c na przystanku [VIDEO]](https://wykop.pl/cdn/c3397993/c325b0049a6a4a8662cc75990f2c58c04ea0b97549587ac260933fe8eb9f8f8f,q80.jpg)




#ukraina #bekazpodludzi
źródło: bb91ee75f427f48f3d9f33d7fd3b279c9c10239a24e51f38b15f2308b44e6261
PobierzKomentarz usunięty przez autora Wpisu
Może sobie nie życzy, by taka paskudna osoba komentowała jego wpis (ostrzegający przed błaznem właśnie)
@harrame: O, przyleciał jego kolejny przydupas. To że on ma każdego swojego krytyka na czarnej, żeby nie mógł mu odpowiedzieć, to według ciebie jest wzorowy poziom dyskusji? A teraz wypad.
@Kret_Huczsrajajaminski: ślepy jesteś?
@rolnik_wykopowy: bardzo ładny fikołek
Oj jak was piecze to, że ktoś postanowił się z wami skonfrontować i wyjaśnić pare rzeczy.
Widać to gołym okiem, że nie potraficie nawet udowodnić kim jesteście ani na discordzie ani nigdzie xD
Komentarz usunięty przez moderatora
źródło: 6040df9b140d4d327b6673e1872e7df9700f4fbf69922c0d6408b65093e1707b
Pobierz@bombastick: Zabolało, że zgłosiłeś? Napiszę jeszcze raz
W którym miejscu błazen został wywołany do tablicy? (Pokaż, w którym komentarzu go oznaczał lub zadał mu pytanie)
I tak poza wszystkim, jeśli jesteś Polakiem, to życzę ci, żebyś kiedyś przejrzał na oczy.
@smutny_kojot: Kolejny dzban
Was trzeba resocjalizować.
P. S nie uwierzysz nie zgłosiłem cie nawet nie wiem co napisałeś ale możesz mi to samo na priv napisać
Bo ja tylko widzę "Przypominajka kim jest BłazenMen. " ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Z każdym komentarzem robisz z siebie większego matacza.
Być może masz jakieś problemy ze zrozumieniem języka polskiego, nie będę już w to wnikał.
@Kret_Huczsrajajaminski: przetłumaczyć Ci instrukcje dodawania na czarno na terrorosyjską cyrylicę?
@malinq: Po jakiemu to?
Ja mam beke z tego jak ten chłop się pogrąża z każdym krętackim komentarzem. xD Po co mam go dodawać na blackliste?