Wpis z mikrobloga

I oczywiscie wszystkie jego komentarze usuwasz, widze ze poziom dyskusji zachowany.


@harrame: O, przyleciał jego kolejny przydupas. To że on ma każdego swojego krytyka na czarnej, żeby nie mógł mu odpowiedzieć, to według ciebie jest wzorowy poziom dyskusji? A teraz wypad.
  • Odpowiedz
@MamMalegoSiurka: Dzielicie bióro z aquamenem w trollowni? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Oj jak was piecze to, że ktoś postanowił się z wami skonfrontować i wyjaśnić pare rzeczy.
Widać to gołym okiem, że nie potraficie nawet udowodnić kim jesteście ani na discordzie ani nigdzie xD
  • Odpowiedz
@Kret_Huczsrajajaminski: ślepy jesteś?


@bombastick: Zabolało, że zgłosiłeś? Napiszę jeszcze raz
W którym miejscu błazen został wywołany do tablicy? (Pokaż, w którym komentarzu go oznaczał lub zadał mu pytanie)
I tak poza wszystkim, jeśli jesteś Polakiem, to życzę ci, żebyś kiedyś przejrzał na oczy.
  • Odpowiedz
@bombastick: nie masz co tłumaczyć oddziałom kremlowskim bo nie przetłumaczysz, wystarczy zobaczyć kto plusuje te ich wysrywy zawsze ci sami agenci operacyjni xD niestety moderacja tego portalu jest zbyt ułomna żeby pobanować tak wyraźną akcje propagandową xd
  • Odpowiedz
@bombastick: We wpisie go oznaczył? Zapytał o coś?
Bo ja tylko widzę "Przypominajka kim jest BłazenMen. " ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Z każdym komentarzem robisz z siebie większego matacza.
Być może masz jakieś problemy ze zrozumieniem języka polskiego, nie będę już w to wnikał.
  • Odpowiedz
W którym miejscu wywołał błazna do tablicy?

Może sobie nie życzy, by taka paskudna osoba komentowała jego wpis (ostrzegający przed błaznem właśnie)


@Kret_Huczsrajajaminski: przetłumaczyć Ci instrukcje dodawania na czarno na terrorosyjską cyrylicę?
  • Odpowiedz