Aktywne Wpisy

nitemar_ +44
Ale sie dzis boty pisokonfowskie odpalily, jakby co najmniej pis wygral xdd. Elektorat KO po prostu ma wymagania. ktore nie zostaly spelnione, wiec elektorat to pokazal, tyle.
#krakow
#krakow

ProstyHuop +19
#321685 ogułem to smutno mi huopy niby żyje a straciłem życie za życia nie widzę dalszej perspektywy na lepsze jutro a do tego ten czas zapierdox strasznie pewno mrugne i będę miał 50+ lat o ile wcześniej nie umrę przez alkoholizm/zawał/udar/raka a nic nie przeżyłem, nic nie doświadczyłem, zawsze sam i umrę sam bez żadnego celu w życiu, jak jakiś npc ołwa





źródło: 6d07e74a4a462b2c693a4b553afaa569910b184b5c5d14cef2d2d0e6dda4a5c9
PobierzKomentarz usunięty przez autora Wpisu
@Grooveer: bo było każdy z minimalnym poziomem IQ to wychwycił
Komentarz usunięty przez autora Wpisu
Komentarz usunięty przez autora Wpisu
Komentarz usunięty przez autora Wpisu
Komentarz usunięty przez autora Wpisu
@Grooveer: zgadzam się zwłaszcza kiedy demoluje #koniaszowatapropaganda
@rolnik_wykopowy: przecież się włączyła jak pół Europy przekazując sprzęt nie wiem po co się oszukiwać
Komentarz usunięty przez autora Wpisu
@FENOMENALNY_CZARODZIEJ: przy okazji niech pokaże jak pisał że jest rosjaninem ;)
Komentarz usunięty przez autora Wpisu
Komentarz usunięty przez autora Wpisu