Wpis z mikrobloga

U was też Google Pay jest tak posrane? W co najmniej 90% przypadków przy płaceniu w internecie każe weryfikować 3D Secure w aplikacji banku, mimo że potwierdzam już wcześniej odciskiem palca. Mało tego, już kilka razy mi odrzuciło transakcję, mimo że potwierdzilem wszystko w tej aplikacji. Wtf? Przecież to jest kompletnie bezużyteczne w takim razie, równie dobrze mogę sobie wybrać po prostu płatność kartą i wpisać jej dane, bo i tak znam. W Apple skanujesz twarz i tyle, płacisz wszędzie bez żadnego problemu ( ͡° ʖ̯ ͡°) Musiałem wrócić do blika, bo to jest jakaś parodia
#android #smartfon #google #banki #bankowosc
  • 6
  • Odpowiedz
@Vaerlin: Google Pay w przypadku płacenia przez internet nie różni się absolutnie niczym od tego, jak byś podał po prostu numer karty. Google Pay w internecie = "notes" na karty. Google Pay w telefonie to zupełnie co innego.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@wypokowy_expert Apple Pay jakoś nigdy tego nie chciało, a używałem kilka lat, więc jest to pewien minus

@f0ku5 ale ja mówię o telefonie, płaceniu za zakupy w przeglądarce na telefonie (bo karta zbliżeniowo działa normalnie) chyba że to o to ci chodzi xd
  • Odpowiedz
@Vaerlin: bez różnicy czy w przeglądarce na telefonie, czy komputerze ;) Jeżeli nie płacisz Google Pay zbliżeniowo, przy użyciu NFC w telefonie to używanie go gdziekolwiek indziej (na stronach www) działa zupełnie inaczej i niczym nie różni się od tego jakbyś sam podał numer karty.
  • Odpowiedz