Wpis z mikrobloga

Wczoraj bylem u teściów na gościnie. Teść ogląda tylko TVP info i robił #!$%@? wobec mnie, że PO znowu przegrało i od jutra nowy rząd PiS dobierze się im do dupy.

Nie chciałem go wyprowadzać z błędu, tylko pokornie pokiwałem głową. Po prostu przyjadę tam za 3 tygodnie i zobaczę jak się ma xD

#polityka #bekazpisu #sejm #tvpis
kobiaszu - Wczoraj bylem u teściów na gościnie. Teść ogląda tylko TVP info i robił #!...

źródło: Screenshot_20231127_164706_Opera

Pobierz
  • 26
@kobiaszu: Nie boisz się, że znajdą grupkę przekupnych posłów? Mają czas, dyskrecję i nieograniczone w zasadzie środki (posady, nieruchomości, jakaś gotówka z fundacji by się znalazła), dostęp do danych wywiadowczych, a nawet medycznych.
Nie boisz się, że znajdą grupkę przekupnych posłów? Mają czas, dyskrecję i nieograniczone w zasadzie środki


@bukimi: Tracą władzę a razem z nią te środki. Nie ma czegoś, czego by pis nie oferował czego nie może dać opozycja, a przejście na stronę pisu będzie piętnem zdrady. PiSowi brakuje 36 posłów do większości... Nic nie zrobią... prędzej zaczną posłowie przechodzić na stronę opozycji.

Zresztą po składzie widać, że nawet nie łudzą się,
@kobiaszu: dzisiaj się nad tym zastanawiałem że starsi ludzie nie zrozumieją że PiS wygrał wybory prezydenta mianował premiera który stworzył rząd i są nowi ministrowie i jakim cudem za 2 tygodnie będzie Tusk? Oni pewnie będą szli w narrację że Tusk obalił legalny rząd taki mały zamach stanu i to symbolicznie 13.12