Wpis z mikrobloga

Ja się czasem zastanawiam czy ja jednak nie oski. Wiem, że mężczyźni mają tendencję do przeceniania "sygnałów" ze strony płci przeciwnej, ale ostatnio znowu zdarzyła mi się dziwna sytuacja i nie wiem na ile kobiety takie rzeczy mówią szczerze. Byłem na piwie z ludźmi z poprzedniej pracy i jedna dziewczyna gdy dowiedziała się, że mieszkam blisko pubu, w którym siedzieliśmy, powiedziała, że jak jej ucieknie ostatni autobus to najwyżej hehe do mnie pójdzie spać. Ona ma partnera jakby co. W podobnej sytuacji kiedyś inna koleżanka jak już się żegnaliśmy powiedziała, że mogę ją odprowadzić i że narzeczonego nie ma w domu. Wcześniej jeszcze jak robiła jakieś heheszki to powiedziałem, żeby ze mnie zeszła, na co ona odpowiedziała, że wolała by dopiero na mnie wejść. To wszystko takie żarty są, co nie anoni? Czy normalni ludzie często żartują na takie tematy? (Ja anon introwertyk i trochę autysta to nie wiem) #frenpill #podrywajzwykopem #logikarozowychpaskow
  • 46
@Mlody_jeczmien słuchaj opie, szare myszki, które są ładne, uczciwe, dbające o mężczyznę, dobre w łóżku, a jednocześnie dziewice nie istnieją. A nawet jeśli to takiego jednorożca ktoś już taką zaklepał sobie najpóźniej w szkole średniej. Oto instrukcja:
1. Dziewczyna, która Ci się podoba podbija do Ciebie.
A) obydwoje jesteście wolni to idziesz w to
B) ktoś z was jest w związku to ignorujesz

2. Nie podoba Ci się to ignorujesz zaloty

Jesteś
@KniazZvyrdas: Nigdzie nie pisałem, że zaakceptuję tylko dziewicę.Chodzi mi o taką introwertyczną i troskliwą i skromną kobietę. Co do wyglądu to raczej nie mam wygórowanych. Raz tylko podbiła do mnie wolna dziewczyna, która mi się podobała, ale skończyło się na jednym spotkaniu.