Wpis z mikrobloga

Nie ma jeszcze 11 a dotarł już do mnie kurier, okładka Finite do Fire HD 8 który idzie z Niemiec. Okładka.koztowała ok 30 złotych i jest bardzo porządną. To trzecie etui które kupiłem z tej firmy. Polecam. Z tabletem zobaczymy. Na pewno za 250 złotych nie kupiłbym nic jakieś rozpoznawalnej firmy. Planuje na nim czytać PDFy z mapkami, ze zdjęciami bo jednak na Kindle nie dają się powiększyć.

#technologia #ksiazki #ebook #amazon #amazonfire #fire #finite #kartografia #pdf
Poludnik20 - Nie ma jeszcze 11 a dotarł już do mnie kurier, okładka Finite do Fire HD...

źródło: IMG_20231127_104503

Pobierz
  • 19
@Poludnik20: Za taką cenę jestem bardzo zadowolony. To jest trochę za duża tabliczka, te dwa całe za wiele, będę go musiał wkładać do plecaka lub torby, a to jest dla mnie istotne, bo jednak w kieszeni jest bardzo wygodnie. No ale tam nie zarysuje się ekran od zamknięcia do roweru czy czego tam innego. Zamówiłem jeszcze szkło hartowane i za samo szkło 1 sztuka 35 zł z przesyłką. Poza AliExpress nie
Poludnik20 - @Poludnik20: Za taką cenę jestem bardzo zadowolony. To jest trochę za du...

źródło: IMG_20231127_113648

Pobierz
@Poludnik20: nie jest to tak aksamitne jak w tym etui do Kindle, tutaj te wewnętrzne krawędzie plecaków są jednak trochę ostre, ale mimo wszystko za 27 zł... no jestem bardzo zadowolony z tego ubranka.

Budżetowy sprzęt, ale nie tandeta. Cena dużo poniżej jakości.
@Poludnik20: Jeszcze co do tego etui. Z produktem za 27 złotych przysłali kuriera, ale Kindle za 464 złotych tydzień wcześniej wrzucili do paczkomatu...

Logiczne to jest? Oba produkty kupowane przez Amazon.pl

Wolałbym do paczkomatu bo to jest wygodniejsze. Tutaj jeśli by mnie nie było, to musiałbym go ganiać rowerem po Tomaszowie, już tak raz odbierałem laptopa i to jest średnio przyjemne. On ma tam czas ma wyliczony co do minuty, co
@Poludnik20: Pan. 33,75 zł.

Czyli w sumie ten tablet kosztował mnie ze wszystkim:

250 (urządzenie, wysyłka na adres niemiecki bezpłatna)
+ 27 (okładka Finite z Amazon.pl, wysyłka bezpłatna)
+ 34 (szkło hartowane od osoby prywatnej z OLX: 25 złotych cena przedmiotu, reszta to kosz wysyłki i usługa serwisowa OLX)
+ 35 (opłacenie usługi przyjęcia paczki z Amazon.de na niemieckim adresie w Gorlitz i włożenia do paczkomatu InPostu w Zgorzelcu, opłacone przelewem
@Poludnik20: Nieco ponad 38 % wartości urządzenia stanowią koszty dodatkowe. Dużo.
Z tym że opłaty dla Gorlitz/Zgorzelca uniknąć nie mogłem bo bym go nie dostał po prostu, a to jest 14% wartości urządzenia.

To do pewnego poziomu ma sens. Te ochrony przed zarysowaniem itd. 250 złotych urządzenie, 96 złorych dodatkowych opłat...
Mogę też zrobić etui z szarego filcu. Jeszcze kilka arkuszy kupionych przed rokiem w KiKu za 9 zł sztuka, mam,
@Poludnik20: tylko z tym etui z filcu jest tak: urządzenie przmośne raczej wypada gdy z niego korzystamy, a nie gdy go nosimy w torbie czy w kieszeni. Gdy z niego korzystamy, to jest poza tym etui z filcu. Bo to jest pochewka.
@Poludnik20: I też szukanie po nocy. Franca czasem tak gdzieś powędruje.W szczelnię wersalki za poduszką, w szczelnię między wersalkę a ścianę... To samo w plecaku. Wszystko potem trzeba wyrzucić by znaleźć pochewkę...
Z tym że opłaty dla Gorlitz/Zgorzelca uniknąć nie mogłem bo bym go nie dostał po prostu, a to jest 14% wartości urządzenia.


@Poludnik20: i ponad 36% tych kosztów poza opłatą za urządzenie.