Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jestem cichym prawiczkiem, przegrywem bez znajomych, który od jakiegoś czasu #!$%@? się w jednej studentce. Jest ona kimś z przekroju #szaramyszkadlaanonka i Julki, coś pomiędzy. Nie uważam, aby ona coś raczej do mnie czuła, ale raczej mnie lubi jako kumpla ze studiów. Wiele razy ją rozśmieszałem (celowo jak i niechcący), czasem obok mnie siadała, pomagała mi rozwiązywać różne problemy jak i ja jej, a już dwa razy dosiadła się do mnie do stolika gdy jadłem kurczaka z ryżem razem z jej koleżanką. Często się pyta co tam u mnie. Tydzień temu, jak coś zrobiłem śmiesznego, odwróciła się do mnie i słodko uśmiechnęła patrząc się w moje oczy. Obok niej wyglądam totalnie na niezainteresowanego nią, na pewno nie wie, że się w niej #!$%@?ę, ale ja za to nie potrafię się otworzyć, przez swoje ##!$%@? nie jestem w stanie z nią wymienić więcej niż parę zdań. Nawet jak chciała abym usiadł obok niej na jednych zajęciach, bo byłem z nich dobry, to tego nie zrobiłem, nie mam pojęcia czemu tak jest. Tak samo jak siedziałem naprzeciwko niej i nie mogłem wymsknąć ani słowa, a mogłem spokojnie do niej pogadać i się lepiej poznać. Również raz rozmyślając o niej na wykładzie, ona odwróciła się do mnie i zaczęła coś mówić, byłem totalnie zmieszany. Jak gadam z chłopakami to tak nie mam. Co jest dla mnie śmieszne to to, że mam odwagę sam pojechać na drugi koniec świata, ale nie mam odwagi z nią porozmawiać. Co ja mam ze sobą zrobić, aby przestać być takim dziwakiem.

#przegryw #psychologia #redpill #tfwnogf #przemyslenia



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jestem cichym prawiczkiem, przegrywem bez zna...

źródło: 8887874866_383ea76b07_c

Pobierz
  • 6
Anonim (nie OP): Jeśli to nie kolejny bait, to działaj, bo się okazja może nie powtórzyć.

Jak nie potrafisz bezpośrednio, to zagadaj przez sms. Jest ten plus, że możesz pomyśleć zanim wyślesz.
Napisz coś, co będzie w oczywisty sposób propozycją spotkania się poza standardowym kontekstem, ale bez przekombinowania, typu "co powiesz na wspólny spacer?", czy coś takiego.

Jak już to napiszesz i będziesz się wahać, czy wysłać, to mówisz sobie "a
Anonim (nie OP): Typie, standardowa akcja różowych. Przymila się do ciebie, bo ma z tego korzyści.
Na studiach typowe.
Nie wyobrażaj sobie nie wiadomo czego, bo strzelam, że jesteś jej pomagierem jedynie na studiach, żeby było jej łatwiej, dopiero jak będzie chciała coś więcej to znaczy, że mylę się.

I nie ma żadnych szarych myszek. Ta twoja szara myszka ma pewnie na koncie gangbangi w akademiku.