Wpis z mikrobloga

Nienawidzę tej wioski #warszawa

W poprzednim roku zostałem w biały dzień zaczepiony przez na*ebanego sebę. Dostałem strzała na ucho - zniszczony aparat słuchowy o wartości 4k.
Policja umarza postępowania z powodu niewykrycia sprawcy, mimo, że pobliska kamera złapała jego krzywą mordę podczas ucieczki...

3 miesiące temu przeprowadzam się na Mokotów, kupuję wymarzony rower, aby dojeżdżać do pracy i śmigać na weekendach - wczoraj #!$%@? przeciął zabezpieczenie i roweru nie ma...
Zabezpieczajcie swoje #rower, a najlepiej przechowujcie je w mieszkaniu, jeżeli macie miejsce.

Co do samego miasta - ludzie przy**erdalający się o byle g*wno, byle się przy**erdolić, zasrane chodniki przez psiarzy, korki, komunikacja miejska wypełniona po sufit w godzinach szczytu, żule, na*ebane sebki, kawalerki na wynajem po 3,5k, ceny mieszkań... A szkoda strzępić ryja.

Gdybym tylko miał gwarancję #pracbaza na zdalnym to już dawno by mnie tu nie było, ale nie, korpo musi mieć niewolnika na miejscu 2-3x w tygodniu...

Nie wiem po co to piszę, chyba musiałem się wyżalić.

Zrównać z ziemią tę ob*raną stolicę i posadzić puszczę na jej miejsce.

#zalesie #gownowpis
knoxville12 - Nienawidzę tej wioski #warszawa 

W poprzednim roku zostałem w biały dz...

źródło: temp_file5935255057051489334

Pobierz
  • 17
Policja umarza postępowania z powodu niewykrycia sprawcy


@knoxville12: W takich sprawach chyba najlepiej od razu na Wykop wrzucać temat. W przypadku kradzieży i pobicia policja często zaczyna działać dopiero wtedy gdy temat staje się medialny. A jeśli chodzi o rowery, niestety problem kradzieży dotyka obecnie wszystkie duże miasta. "Pomoc" policji w tym temacie jest szeroko krytykowana, od lat nic się w tej sprawie nie poprawiło. Przykro mi, że spotkała Cię taka
@a__s: W takich sprawach chyba najlepiej od razu na Wykop wrzucać temat. W przypadku kradzieży i pobicia policja często zaczyna działać dopiero wtedy gdy temat staje się medialny.


Jak sprawca okaże się czarny, binarny albo kobietą to sama zakopiesz a jak znalezisko będzie blisko głównej to jakiś moderator z byle powodu wyrzuci znalezisko xD
@knoxville12: ludzie w stolycy mają jakieś #!$%@? przekonanie o swojej wyższości (chyba #!$%@? jak założą obcasy albo koturny) nad innymi, #!$%@? tam że 50% to słoiki albo i więcej, jak się przeprowadziłem do stolicy kilka lat temu strasznie się odczuwało spojrzenia wyższości i ogółem atmosferę że jesteś niżej społecznie od nich... Mam fobię społeczną i nie mam za dużo dynaminy na dodatek raczej nigdy się w chacie nie przelewało (brak markowych
@420_3: Nie wiem co chcesz udowodnić tym komentarzem. To, że dosłownie każde zabezpieczenie jest do złamania? Każdy inteligentniejszy wie, że główne zadanie zabezpieczenia rowerowego to utrudnienie i zniechęcenie kradzieży bo nie da się mu zapobiec w 100%. Do rozbrojenia ulocka potrzebujesz niecałe 5 minut w przypadku "doświadczonego kasiarza" z narzędziami. W przypadku popularnych linek może zrobić to dosłownie każdy w przeciągu 5 sekund przy pomocy kieszonkowych kombinerek. Teraz zadam pytanie -