Wpis z mikrobloga

to 0o prostu wygląda źle i żaden wdż tego nie zmieni.


@Tymajster: wygląda źle, ale to jest normalny widok w poważnym związku w którym planujecie dzieci. Nie chodzi o eksponowanie w reklamach i na bilboardach, ale o zwiększenie poziomu świadomości że tak to wygląda (przynajmniej przez jakiś czas)
  • Odpowiedz
powinni takie zdjęcia w podręcznikach szkolnych pokazywać, bo później wchodzi banda nastolatków na wykop bez nauczania o wychowaniu do życia w rodzinie i wychowania seksualnego i są zdziwieni i rujnuje im to światopogląd XD biedne dzieci.


@jabadabadupka: ale po hui mam oglądać #!$%@? brzuch po trojaczkach na wykopie? Serio masz takie oczekiwania do strony ze śmiesznymi obrazkami?xDDD Ja tu wchodze nie po to by dyskutować o nauce tylko oglądać memy.
  • Odpowiedz
@jabadabadupka: Podręczniki podręcznikami, generalnie smutne jest, że nagość większość ludzi kojarzy głównie z modelkami/modelami i aktorami w filmach. Partnera/partnerkę się ma jednego, czy tam większość ludzi na przestrzeni życia maks kilku, gołych bab i facetów w mediach się widzi w setkach.

Będąc w Skandynawii chodziłam pokąpać się w gorących źródłach i bardzo mnie wtedy zszokowały zbiorowe przebieralnie i łazienki, gdzie kobiety po prostu chodziły między sobą nago, nago suszyły włosy,
  • Odpowiedz
@konsul543: o co chodzi?? Tak to wygląda. Miałam bliźnięta - dokładnie tak. To nie jest tak że każda po porodzie wygląda jak Lewandowska. Potrzeba sporo czasu i pracy aby ciało się zregenerowało.
Może czas wreszcie pokazywać realność a nie tylko te Instagramowe przefiltrowane i wystylizowane modelki.
  • Odpowiedz
@pianinka: same baby sobie wmówiłyście kompleksy, ale prawda jest taka że Polki nie dorosły do zachodniego równouprawnienia. Same się stroicie i głównie walczycie o dominację między sobą, oraz tworzycie pozory kogoś więcej. Na zachodzie nawet w korpo kobiety nie robią sobie makijażu, fryzury i zakładają jakieś luźne i wygodne ciuchy typu sweterek. Polki w gównopracy za minimalną czy poniżej średniej krajowej typu biurwa urzędniczka czy jakaś hrówka/ księgowa kadrowa #!$%@?
  • Odpowiedz