Wpis z mikrobloga

bo później wchodzi banda nastolatków na wykop bez nauczania o wychowaniu do życia w rodzinie i wychowania seksualnego i są zdziwieni i rujnuje im to światopogląd XD biedne dzieci


@jabadabadupka: Dlatego jest proste rozwiązanie, nie rozmnażać się, dla każdego jest dobre to rozwiązanie i jakościowo lepsze, do tego można się zająć swoim życiem, a tak tworzymy cierpiącą istotę, która musi się mierzyć z życiem (w imię niczego) bo wam się zachciało
  • Odpowiedz
@koralgola: ja #!$%@? z was wykopki xD niektórzy to na prawdę nie wychodzą z nory przez całe życie

nie wiem jak wy byście chceli żeby wyglądał brzuch po urodzeniu trojaczków

ale przynjamniej jest nadzieja że większość z was nie nie rozmnoży xd
  • Odpowiedz
@koralgola: dużo mężczyzn to po prostu hipokryci (zanim sie jakis niebieski przyczepil - NIE KAZDY (debilne ze musze to nawet pisac, jakby nie umieli czytac ze zrozumieniem), na zdj. kobiece ciało po trojaczkach, a oni po zobaczeniu naturalnego stanu ciała po wymęczeniu sprowadzania na świat 3 nowych istot "obrzydliwe", "stają się dla mnie aseksualne" <-- z anime na avatarze oczywiście ( ͡° ͜ʖ ͡°). A wysrywy, że
  • Odpowiedz
@perasperaadopelastra: jak miały cesarke to ok, niestety statystyka jest taka, że przy 80% porodów naturalnych #!$%@? po prostu pęka i trzeba ją szyć, po takim zabiegu niestety to już nie jest to samo. Może Ty trafiłeś takie którym #!$%@? nie pękła, nie wiem.
  • Odpowiedz
@jabadabadupka: tak jakbyś ty się uczyła o różnych rzeczach które spotykają mężczyzn dla których kobiet ciąża to nie cały świat jak dla ciebie/kobiet
A zdjęcie jest ciulowe i o ile baby które takie coś mają, nie zostawiają sobie tego jako trofeum bycia kobieta, tylko z tym coś robia, to nie widzę powodu żeby się nad tym jakoś pochylać
  • Odpowiedz
Uświadomiło mi to wtedy, że to pierwszy raz w moim życiu, kiedy widzę nago jakąś kobietę poza sobą i tabunem modelek i gołych bab w internecie. I że te realne kobiety, które właśnie widzę, w całym przekroju wiekowym i wagowym wcale nie mają zawsze idealnie jędrnych tyłków, symetrycznych sterczących cycków, płaskich brzuchów. Że te kobiety, które mijam na ulicy pod ubraniami często mają "niedoskonałości", które im w ogóle piękna nie odbierają w
  • Odpowiedz