Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#ing to jest chyba jakiś żart. Tak duży bank z infolinią czynną do 16? Chyba czas z tego gówna uciekać.
Dobrzy wy się tam czujecie @ING_Bank_Slaski ?

#bank #banki



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirkoanonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#ing to jest chyba jakiś żart. Tak duży bank z...

źródło: IMG-1663

Pobierz
  • 6
@mirko_anonim: Niedawno sprowadzili aplikację do czasów windowsa98, na pomocy technicznej kolejki na 3 godziny (tydzień temu byłem 62 w kolejce, po 5 minutach byłem 60), ich "bot" pomocy technicznej to gówno, które ma wklepane 2 te same formułki, u mnie w mieście (52k ludzi) nie ma żadnego oddziału (najbliższy 14km dalej XDDD), a do tego oprocentowanie kont i lokat bardzo słabe. Niedługo kończy mi się bonusowe oprocentowanie i chyba pora się
@Madridista98 większość firm tak robi. Powiem tyle, że u mnie w mieście, miałem problem z odbiorem paczki z boxu. Zero informacji co do kontaktu, jedynie strona www. Na niej w dziale kontakt tylko chatbot. Po przeklikaniu bot stwierdził, że musi mnie połączyć z konsultantem. Czekałem 1,5 godziny i wyłączyłem to.
✨️ Autor wpisu (OP): @Madridista98
Maskara jakaś, od dwóch lat ten bank staje się coraz gorszy z miesiąca na miesiąc. Zmienili oddział niedaleko mnie na bezgotówkowy, rzadko wpłacam, ale raz miałem trochę gotówki ze sprzedaży auta i lekko się zdziwiłem. Usunęli darmowe wypłaty blik, oświadczenia majątkowe, infolinia czynna do 20 albo 16.
No i ta nowa aplikacja, po #!$%@? te skróty skoro nie przenoszą np. do historii konta?
W sumie nie
@mirko_anonim tak tylko wspomnę, że wypłacając u siebie w banku gotówkę płaciłem je...ane 50zl opłaty. Nie byłem o tym informowany. Niezależnie od kwoty taka opłata została wprowadzona.
Dowiedziałem się o tym sprawdzając stan konta na koncie internetowym. Byłem bez karty trzy tygodnie, więc te jakieś 150-250zl trochę boli.