Wpis z mikrobloga

Ten #bezdomnypapaj update jest wyjątkowy, bo nie zawiera informacji co u mnie z perspektywy dnia codziennego, a przesyła bardzo dobrą nowinę.

W następny piątek oficjalnie zamykam ten tag. Nie będzie to huczne ani nic, pewno do tego czasu nie pojawi się już żaden wpis, ale dzięki pomocy znajomego, którego poznałem w tym okresie udało mi się znaleźć pokój za 500 zł/msc od osoby bez kaucji i pokryje on też za mnie (na wypłatę będę musiał mu oddać), ale dopiero we wtorek

Jednak sprawa jest taka, że z #zrzutka #zbiorka zapłaciłem za nocleg (45zł razy 6 dni, czyli 270zł), kupiłem żarcie i leki za ok. 80 zł i opłaciłem zobowiązania z dawnych zadłużeń, przez co wychodzę na 0 i dopiero przed chwilą znajomy mi powiedział o tym, że muszę dać #landlord jutro 200 PLN jako zadatek. Jeśli mogę Was, anony prosić o pomoc z tym to będę wdzięczny i zaraz po uzbieraniu tego zamknę zbiórkę. Dziękuję za wszystko. Jesteście wielcy.

https://zrzutka.pl/ntv6jm

Proszę Was o #wykopefekt w tej kwestii i z góry przepraszam za spam tagami. Po prostu chcę temat zakończyć najszybciej jak można.

#pomagamzwykopem #przegryw #depresja #poznan #bezdomnosc #problemypierwszegoswiata #patologia #bezdomnypapaj #polityka #neuropa #4konserwy #konfederacja #lewica #bekazlewactwa #bekazprawakow #bekazpisu #humorobrazkowy #humorinformatykow #patostreamy #danielmagical #famemma #cloutmma