Wpis z mikrobloga

@GregoryX: dla mnie to jest jakieś kuriozum xD
Ludzie nie zdają sobie absolutnie sprawy z tego jak potrafią zniszczyć komuś życie śmiesznym obrazkiem w internecie który się rozniesie xD
Wszystko tłumaczą sobie tym, że gościu poszedł do tv więc powinien wiedzieć że zostanie memem xd No na pewno.
Ja na początku jak pierwszy raz zobaczyłem falę memow z jego wizerunkiem to myślałem że chłop się wygłupił, odwalił szajs, powiedział coś głupiego
@NaczelnyWoody całkowicie się z Tobą zgadzam, ale zauważ, że jeden z dziesięciu to taka ikona telewizji. Ostatni sprawiedliwy tv, gdzie rzeczywiście liczy się wiedza. To taka nieskalana ikona tv. I teraz po tylu latach przychodzi człowiek z nikąd, który rozwala system. Przed nim było wielu koksow, którzy nie zbliżyli się nawet do takiego wyniku. Gdyby to był ktoś, kto grał już w różnych teleturniejach to pewnie nie byłoby takiego szału, a tu
@NitrousOxide: Pewnie, że mniej rozpoznawalne, a szkoda! Brałem udział w castingu do Gigantów Historii ze Starożytnego Egiptu i Polaków na Mundialach, ładnie poszły, ale nie dostałem zaproszenia na nagrania (wiem, bo moi znajomi już mają umówione terminy takowych w swoich tematach) :( Ale będę w Kolę Fortuny xD Lubię takie zabawy literami/słowami ale szczerze to miałem ochotę coś zarobić :D
@Boski_Emil:

Emil, casting do GH jest obecnie nadal online, czy po pandemii na miejscu w Wawie?
Ile miałeś punktów na ile możliwych zarówno teraz jak i w castingu do odcinka, który wygrałeś parę lat temu, jeśli pamiętasz? Poziom i progi wzrosły?
@Zwierzak24: Peszek, podobno Endemol ma przejąć ten format, wtedy będzie to totalnie #!$%@? dla byłych zawodników, bo oni promują świeżość, wtedy będziesz mieć jeszcze większe szanse, bo Impresariat też tak robi, ale trochę bardziej liberalnie :D
@Boski_Emil: impresariat to trochę ostatnio wyhamował przynajmniej w vabanque bo nie ma odcinków gdzie co chwilę ktoś wraca po karencji a w gigantach widzę też co rusz te same twarze. No szkoda ale może w przyszłości się uda