Wpis z mikrobloga

  • 0
@Tiab: nie. Kasę zarabiam sam. Ale uważam, że aktualną analizę sytuacji rynku dostanę. Jesli masz kapitał, łeb na karku i do tego pomoc w postaci np mentoringu to jest szansa na powielenie tego kapitału. Patrząc jednak na twój styl wypowiedzi to i tak nie zrozumiesz
@Artic: Wydałeś 7.5k a wydasz pewnie i trzy razy tyle skoro chcesz z koniecznym przejsc przez cały potencjalny bullrun, który nie wiadomo kiedy sie zacznie i kiedy bedzie miał swoj peak - konieczny swoje mentorining sprzedaje jako subskrybcje na pól roku w cenie 6-7k pln.
Do tego z jego darmowych wersji szkoleń które na koniec naganiaja na ten mentoring można wywnioskować, że jak jest nowe BTC ATH (teraz wypada na okolice
Do tego z jego darmowych wersji szkoleń które na koniec naganiaja na ten mentoring można wywnioskować, że jak jest nowe BTC ATH (teraz wypada na okolice powyże $50k-60k) to konieczny mowi subskrybentom z mentoringu zeby sprzedać (DCA out) - i to jest cały jego 'mentoring' w skrócie ( ͡° ͜ʖ ͡°). Jak nie będzie przez nastepne 2 lata ATH na btc to sobie poczekasz.


@andrey7: Też to
  • 1
@slgdfhsdhjfbs: Dzięki za pierwsze normalne pytanie.
1. Masz przedstawioną strategię, każdy ruch, częste aktualizacje z rynku + przemyślenia + onchain. W późniejszym czasie będzie np puszczane info przy większej szpili w dół że warto się załadować w danym momencie i kiedy to sprzedać. Ogólnie dostajesz "komplet" - nie musisz szukać nic na własną rękę. Masz wszystko wyłożone na tacy. Masz rozwiązanie na każdą sytuację na rynku. Podejrzewam, że jak wydarzy się
  • 0
@andrey7: Tak, jest to subskrypcja na rok ale mam trochę inny punkt widzenia. Ten produkt nie jest dla ludzi, mających 10k pln na zabawę w krypto. W takim przypadku to nie ma najmniejszego sensu bo strategia koniecznego nie jest nastwiona na x1000 i mentoring nigdy ci się nie zwróci. Jeśli masz jednak powiedzmy 300k to niech w ciągu tego roku mentoring pomoże podjąć ci jedną dobrą decyzję to dzięki niej zyskasz
  • 0
ja tu piszę za darmo od 2018 roku, że wystarczy kupować podczas bearu i sprzedawać podczas bullu póki się jeszcze sprawdza


@Psychol324: To jest faktycznie proste, nie? Niestety na drodze staje ludzka głowa wraz z jej emocjami i pomysłami i 90% ludzi traci na tym rynku. Bawię się w krypto z przerwami od 7-8 lat. Pierwsze 3 lata straciłem dużo kasy, żeby opanować głowę. Potem dużo zarobiłem. Jak? Kupiłem i nie
1. Masz przedstawioną strategię, każdy ruch, częste aktualizacje z rynku + przemyślenia + onchain. W późniejszym czasie będzie np puszczane info przy większej szpili w dół że warto się załadować w danym momencie i kiedy to sprzedać. Ogólnie dostajesz "komplet" - nie musisz szukać nic na własną rękę. Masz wszystko wyłożone na tacy. Masz rozwiązanie na każdą sytuację na rynku. Podejrzewam, że jak wydarzy się coś nadzwyczajnego to dostaniemy szybkie info co
@Artic Mogę Ci powiedzieć co wiem o strategii Fila.
3 portfele
Jeden inwestycyjny
Jeden spekulacyjny
I trzeci stablecoimy czekające na jakieś załamanie na rynku.
Wtedy nie robisz głupot bo pierwszego nie ruszasz.
Drugim się "bawisz"
A przez trzeci nie masz masz poczucia że mogłeś sprzedać przed spadkami bo masz kasę żeby coś dokupić.
Po drodze sprzedajesz po parę procent z całości poziomami jak tylko coś rośnie.
Teraz tylko znaleźć hot projekty do