Wpis z mikrobloga

@pufCandance: aktorzy u smerfika co chwile umierają, w tym roku to już: łysy, nowak, stasiek bandyta (w szpitalu nie kontaktuje), marta, pindek.
Jeżeli ktoś jeszcze to prośba o poprawienie mnie
  • Odpowiedz
@Ksemidesdelos: to na bank o nią chodzi, na nazwisko miała Łach, na ktrórymś gniocie się wyszczególniła.
@piSSowiec39: wyjątkowo paparedel jej nie cierpiał i dojeżdżał bez powodu mimo że była taką samą menelicą jak reszta ekipy.
  • Odpowiedz
@Ksemidesdelos: kiedyś jak wynajmował mieszkanie w bloku dla meneli to wziął ją i zaszczała mu materac, potem to długo przeżywał także to nie o tą sytuacje chodzi.
Dla mnie to on zawsze jej nie lubił, też w sumie normalna sprawa bo nie każdego trzeba lubić ale mimo to ją brał do obozu i ciągle miał do niej jakieś wąty.
  • Odpowiedz
@dizel81: Duchu to jedyna postać u której widać naocznie że wyszedł na ludzi z universum smerfów, ten na którego robiono już zbiórki na znicze, ten którego wydawało by się beznadziejny stan oglądały miliony widzów, obecnie najzdrowiej wygląda i ma jakiś cel w życiu, reszta to szkoda pisać. Marta u mnie też nie wzbudzala pozytywnych emocji.
  • Odpowiedz
@dawprg: byl taki podobny do Ery Gsm ten typ po trepanacji czaszki ksywa "10 ibupromow i 4 piwa", potem Marzenka od Niemca, Rysiu co w koncowce o kuli chodzil no i Gienek, sporo ich jak na 3 lata nagrywek.
  • Odpowiedz