Wpis z mikrobloga

Czekam na rozładunek i sobie policzyłem ile zarobiłem przez 2 tygodnie. I zarobiłem 700 Złotych. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Miała być umowa o pracę a nie umowa zlecenie. Jeszcze ta akcja z tą Bydgoszczą. Ehh. Jest ogłoszenie 20 Kilometrów ode mnie od domu. Do rozwozu Pieczywa praca na pół etatu. 1800 do ręki. 4 godziny dziennie #przegryw #januszex #pracbaza #gorzkiezale #ankieta
Napalone_Okno - Czekam na rozładunek i sobie policzyłem ile zarobiłem przez 2 tygodni...

źródło: 15b6bfb21ebbf236d1ed7a6c9f4c401f

Pobierz

Co robić

  • Zostać w obecnej pracy 7.4% (19)
  • Zwolnij się i złóż CV do Piekarni na pół etatu 92.6% (238)

Oddanych głosów: 257

  • 11
  • Odpowiedz
@Napalone_Okno ja na twoim miejscu bym zmienił pracę. Podpisanie umowy pewnie będą przekładali w nieskończoność. Sam to przerabiałem. Zanim się zwolnisz to powiedz tylko że chcesz dostać już te pieniądze co zarobiłeś bo nie masz na paliwo na dojazdy do pracy, jedzenie i inne wydatki konieczne do pracowania. Pewnie będą wymyślali jakieś wymówki, ale jak pracujesz na czarno to nie powinni mieć żadnego problemu z wypłaceniem. Ewentualnie możesz postraszyć ich inspekcją pracy.
  • Odpowiedz
@Napalone_Okno polecam grupy na facebooku:
-Busiarze EU
-Busiarze

Możesz tam poczytać posty innych użytkowników, albo nawet zadać własne pytanie. Warto sobie przeglądać czasem jeśli chcesz być zaznajomiony z sytuacją w branży.

Czasem wrzucają tam też ogłoszenia o pracę, może akurat będzie coś blisko Ciebie
  • Odpowiedz