Wpis z mikrobloga

Mój Galancik, fajne autko, ale #!$%@? mnie myśl, że rdzewieje od samego patrzenia. Jakby to było VR4, to bym robił, a tak to chyba mi się nie chce latać ciągle i patrzeć czy już jest rdza, czy jeszcze nie - za mało kunia trochę dla mnie na takie zabawy. Pewnie pójdzie zaraz na sprzedaż, ale mimo to na razie wygląd dla mnie dalej top tier jeśli chodzi o auta ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pokazauto #motoryzacja #gownowpis
Danzuo - Mój Galancik, fajne autko, ale #!$%@? mnie myśl, że rdzewieje od samego patr...

źródło: 357330893_1003433667356658_8588552575628331461_n

Pobierz
  • 11
@trololo55: Ładowali, była wersja nazwana VR4, która wyglądem nie różniła się od zwykłego Galanta, miała jedynie lote z tyłu, ale akurat ja też mam właśnie lote wziętą z VR4 ( ͡° ͜ʖ ͡°) Główna różnica między seryjnym Galanem, a VR4, to była moc i napęd. VR4 było podwójnie uturbione i wykręcało 280 koni (Galant ma za to 163 konie), do tego VR4 miało napęd na 4 kapcie,
@krzysztof2033: Wiem, że się da, ale w tym przypadku raczej nie jest to mocno opłacalne, zamiast bawić się w uturbianie to już lepiej przyoszczędzić trochę i kupić gdzieś z Niemiec wersję VR4.
@Danzuo: ja o Galancie marzyłem od wczesnych lat szkolnych i tak długo czekałem na swój egzemplarz, że stwierdziłem, że to będzie moje auto do końca życia :)
@Piospi: też zawsze galant mi się podobał i lexus Is ale jakoś tak się układało, że potrzebowałem bardziej praktycznych aut.
Aczkolwiek Galant sylwetka jest ponadczasowy.
Teraz tak sobie myślę, że może kupował bym sobie te auta co mi się podobały z dawnych lat pojeździł miesiąc dwa i sprzedawał i kupował inne. Fajnie jakby była taka wypożyczalnia, ze starymi autkami żeby sobie pojeździć.