Wpis z mikrobloga

Tak mnie naszło...
W 2024 kończy się kadencja Kaczyńskiego jako prezesa PiS, a przy okazji wybory pokazały, że Zjednoczona Prawica jest pod przewodnictwem Prawa i Sprawiedliwości słaba. Jednak nie wierzę jakoś, by bez Jarka przy sterze partia się nie rozpadła albo przynajmniej nie straciła poparcia.
Czy Waszym zdaniem jest szansa na to, że w wyborach parlamentarnych w 2027 zostanie wystawiona jedna lista prawicy podobna do tej, którą wystawiły partie lewicowe teraz, tj. kluby prawicy na liście jednej partii, np. pod sztandarem Konfy w składzie PiS, #konfederacja, Suwerenna Polska, Polska Jest Jedna, Rodacy Kamraci i jakieś planktony pokroju Ruchu Naprawy Polski? Kto wtedy powinien zostać "twarzą" prawicy? Mentzen?
#polityka #4konserwy #neuropa #prawica #lewica
  • 1
@JuanPablitoSegundo_2137 dopiszę jedno, by nie było...
#konfederacja to nie #korwin i mam nadzieję, że ludzie na tym tagu to wiedzą. Sam mimo, iż jestem bardziej #neuropa szanuję #jkm i to bardziej od #biedron, z którym chwilę sobie pogadałem z 2 lata temu. Nic się go zapytać ani mu powiedzieć nie dało poza prawicowymi żartami pokroju "a czy to prawda, że lewica chce zakazać hetero?", bo od razu wystawał kij z dupy