Wpis z mikrobloga

#depresja #leki #wenlafaksyna #sertralina #nerwica #psychiatria #leki #antydepresanty
ej XD jestem na sertralinie 50 i wenlafaksynie 37,5 (i na mnie jak najbardziej spoko już to działa, biorę od ponad 2 miesięcy, wcześniej samą wenlafaksynę, ale źle mi na niej było), ale cholera jasna, wiję się jak węgorz w nocy XD mam jakieś nagłe tiki, skoki mięśni, w dzień też mi się zdarzają, ale w nocy to podobno co chwile XD ktoś wie o co kaman/też tak ma? psychiatrka powiedziala, że to normalne, no ale aż tak? wkurza mnie to XD a no i zaczęłam tak zgrzytać zębami, że mnie cała szczęka boli, no dramat
  • 8
  • 1
@meltdown: wytłumaczyła to setraliną na uspokojenie lęków, a wenlą na aktywizacje XD przed świętami mam mieć wizyte to zapytam, bo wcześniej mając 75 wenli samej to lęki #!$%@? w sztos i też mi się wydaje, że ona mi robi takie kuku, że aktywizacja by się sama pojawiła gdyby wyciszyło lęki.
@lunaria połączenie tych dwóch leków może wywoływać zwiększony wyrzut neuroprzekaźników co objawia się właśnie nadmiernym pobudzeniem, skokiem mięśni. Sama to przeszłam mając połączenie dwóch leków w którym jeden bardziej pobudza a drugi rozluźnia. Najgorzej właśnie w nocy się to odczuwa gdy próbujesz się rozluźnić. To jest dramat xd porozmawiaj z lekarzem o tym jak na ciebie to działa, bo wg mojej skromnej farmaceutycznej opinii skoro Wenfla w dawce 75mg działała na cb