Wpis z mikrobloga

Ja p*erdolę, uwielbiam argument przeciwko invitro że "to nie jest metoda leczenia bezpłodności tylko metoda zapłodnienia". No tak, jest to metoda zapłodnienia która prowadzi do posiadania dziecka czyli wszystko się zgadza XD Ale nie, lepiej czepiać się słów które nie mają w tej sytuacji znaczenia XD

#sejm #zwiazki #seks #rozowepaski #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #dzieci
Pobierz Miguelos - Ja p*erdolę, uwielbiam argument przeciwko invitro że "to nie jest metoda l...
źródło: sfdsfsfds
  • 48
@marcaj nie jest łatwy problem ochrony życia jako takiego, in vitro to jest łatwy problem bo życie ludzkie na poziomie embrionalnym nie #!$%@? się żadnym przymiotem uzasadniającym bezwzględną ochronę
@JackobC niepłodność dotyczy ok. 15-20% par w Polsce. To dużo. In vitro nie jest rozwiązaniem problemu demograficznego ale jest jednym ze sposobów na przeciwdziałanie temu problemowi i w długiej perspektywie jest warte swojej ceny.

Idąc twoją logiką w ogole nie powinniśmy przeciwdziałać problemom które dotyczą 1-30% społeczeństwa bo po co.
@who_he_is: emerytury ;) masz dobre poczucie humoru.
To dzieci z imbirem będą miały zakaz opuszczania kraju bo muszą odpracować zabieg.
Invitro to nie jest jakaś niezbędna rzecz. Jakiś państwo nie dopłaca do implantów cyckow, zębów i przeszczep włosów. Będą dotować niedojdy i sponsorować im zabieg a potem będą rodzić się #przegrywy. Nie stać Cię na invitro to nie powinieneś mieć dziec. Natura się sprzeciwia i mamona także. Czego nie rozumiesz
życie ludzkie na poziomie embrionalnym nie #!$%@? się żadnym przymiotem uzasadniającym bezwzględną ochronę


@Krisskow: cieszę się że masz swoje zdanie na ten temat. Inni też je mają i można dyskutować¯\(ツ)/¯
  • 0
@Krisskow: Chyba twoją logiką, dosyć wyraźnie napisałem że powinniśmy pomagać ale nie że względu na twoje błędne argumenty bez pokrycia w rzeczywistości tylko po ludzku.

Skąd błędne założenie że w grupie osób bezpłodnych wszyscy chcą mieć bombelka? Raczej nie odbiega to ZNACZNIE od reszty która w ogromnej większości nie chce mieć dzieci.
@Wolf1986: no ale gadając tak powinniśmy zacząć od podstaw. Usunąć szkoły, przestać budować drogi, mosty. Mi to nie potrzebne i nie chce na to płacić mam rower górski, quady i motocykl i nie potrzebuje asfaltu. Biednych nie stać na off-road niech nie jeżdżą autami.
@JackobC no to jest kwestia skali - mniej chętnych osób to mniej kosztów na in vitro. Nie ma tutaj znaczenia dla zasadności argumentacji ile ludzi rzeczywiście skorzysta, tylko że taka opcja istnieje.
  • 1
@who_he_is: Ty dalej swoje.
Nie masz pieniędzy nie masz dzieci. Moze Janusz chciałby Passata, też mamy dotować?
Wszystkim wszystko się należy? A co dla pracujących i płacących podatki? Droższa energia, ZUS i nowe daniny.
Moze przestaniemy dotować czarna stonkę i każdy Polak zapłaci 1% podatku na kościół. Wtedy zobaczysz, że Polska to kraj bezbożników. ( ͡ ͜ʖ ͡)