Wpis z mikrobloga

@Dymass: w ogóle gdy Braun się douczy i dowie się że przy zapłodnieniu naturalnym jest mniej więcej przedział 40 - 60% szans na to że zarodek się nie przyjmie i cało kobiety w jakiś sposób je uśmierci, to pewnie zawału dostanie i każdą kobietę będzie SSmanem określać xd, chodzące cmentarze itp. xd

Mógłby się zająć nauką a nie samą erudycją, semantyką i stosowaniem erystyki.
w ogóle gdy Braun się douczy i dowie się że przy zapłodnieniu naturalnym jest mniej więcej przedział 40 - 60% szans na to że zarodek się nie przyjmie i cało kobiety w jakiś sposób je uśmierci, to pewnie zawału dostanie i każdą kobietę będzie SSmanem określać xd


@Eremites:
Obawiam się, że nie. Katole sobie przygotowały na to wymówkę twierdząc, że taki proces biologiczny, jeśli odbywa się samoczynnie, to nie jest grzechem,
Katole sobie przygotowały na to wymówkę twierdząc, że taki proces biologiczny, jeśli odbywa się samoczynnie, to nie jest grzechem, bo nie jest objęty ludzką wolą czy jakoś tak


@bacaa90: To nie jest zadne katolskie tlumaczenie tylko zwykla logika. Ja wiem, ze tutaj wiekszosc nie ma z nia nic wspolnego dlatego tak ciezko niektorym zrozumiec.

Tak czy inaczej, widać jak na dłoni, jak się ma zabobon do już nawet nie nauki, ale
To nie jest zadne katolskie tlumaczenie tylko zwykla logika.


@Programista500plus:
Chyba katolska logika xD

Bóg, który jest wszechmocny i stworzył człowieka na swoje podobieństwo, tak zaprogramował jego ciało, żeby usuwało zbędny materiał genetyczny, a jednocześnie ten materiał genetyczny ma podlegać ochronie, bo Bóg tak chce. No ma to głęboki sens, zaiste.

Z jednej strony Bóg tworzy ciało tak, żeby usuwało materiał genetyczny, czyli chce żeby ten materiał genetyczny był usuwany. Z
@CJzSanAndreas za gnoja ogladalem sejm, bo np babcia ogladala, albo nic innego nie bylo. Akurat mam L4 to ogladam, bo chce wiedziec o czym wybrani przez narod mowia na mownicy i jakie maja argumenty w danej sprawie :)